Naujienos

Naujienos

Keturios Kėdutės nuolat turi naujienų!

 

Kartais tai naujos kolekcijos, modeliai, o kartais įžvalgos ir patyrimai. Kaitaip tariant - čia visas mūsų judėjimas pirmyn!

SKIAUTINUKAI: gabiems ir širdingiems 0
Kaupėm kaupėm ir prikaupėm nuostabių SKIAUTINUKŲ... Nes labai gaila švaistyti audinius, kai talentingos rankos dar tikrai gali kažką gražaus su jais nuveikti. Taigi  - išparduodame ..
APŽVALGA: Viliuko lovytė ir kiti reikalingi daiktai 0
                     Sužinojus, kad pilvelyje apsigyveno mažasis gyventojas, pradėjau mąstyti ir da..
Keturių Kėdučių MAMOS: Aš laukiuosi, o kas toliau? Pozityvios mintys apie laukimą, gimdymą ir atėjimą 0
Žinia, kad laukiesi ir netrukus tapsi mama, yra tikrai nuostabi ir nepakartojama. Ypač, kai vaikelis yra planuotas ir lauktas. Tuomet jausmas, kai šią naujieną patvirtina ne tik moterišk..
Vasaros šventės: krikštynos, gimtadieniai. DOVANŲ IDĖJOS! 0
Vasara nuostabus metas - geras oras, giedras dangus ir meilė tvyranti ore! Taip pat, tai įvairių įvairiausių švenčių metas. O šventėms reikia - DOVANŲ! Jos, žinoma, turi būti išskirtinės, nematytos, n..
Vėl SKIAUTINUKŲ dalybos! 0
Kaip jau tapo tradicija skiautukų DALYBAS!  Skiautinukai puikiai tinka įvairiems smulkiems rankdarbiams gaminti: lėlyčių rūbeliams, berniukų varlytėms, plaukų gumelėms, maišeliams,..
SKIAUTINUKŲ dalybos! 1
Artėjant didžiosioms metų šventėms visiems įprasta susitvarkyti namus, mes taip pat susitvarkėme savo dirbtuves. Šiuo būdu atsirado nuostabių spalvingų ir labai gražių skiautinukų, kurių..
Naujas produkas: PATALYNĖ KŪDIKIUI 0
         Šiandien Keturių Kėdučių dirbtuvėse svarbi diena! Nes pagaliau turime naują labai ypatingą ir reikalingą, ilgai galvotą ir dėliotą produktą: Nuo šiol galėsite įsigyti..
PASIDARYK PATS: Kalėdinės dekoracijos! 0
Šventės jau visai ne už kalnų! Didžiulis tempas, darbų užbaigimai, dovanų paieškos gali išmušti iš vėžių, todėl siūlome bent trumpam stabtelėti -susiburti su šeima ir pagaminti ką nors šventiško ir gr..
Mūsų dovana kiekvienam - NYKŠTUKAS ir ATVIRUKAS!!! 0
Štai ir atėjo ŽIEMA ŽIEMUŽĖ... Kartu su ja ir nenumaldomas gražiausių švenčių ilgesys, prisiminimai, laukimas... Ir, žinoma, DOVANOS!!! Taip taip, kartu su atėjusia žiema prasideda ir dovanų pa..
DOVANŲ idėjos mažiems ir dideliems! 0
Šiemet ypatingai pasistengėme, kad jūsų akis nudžiugintume naujais, lig šiol nematytais rinkiniais. Ir ne tik mažyliams, bet ir didesniems, o gal ir suaugusiems :)  Raudoni, juoda..
Rašyk
Skambink