Naujienos

Naujienos

Keturios Kėdutės nuolat turi naujienų!

 

Kartais tai naujos kolekcijos, modeliai, o kartais įžvalgos ir patyrimai. Kaitaip tariant - čia visas mūsų judėjimas pirmyn!

Vasaros šventės: krikštynos, gimtadieniai. DOVANŲ IDĖJOS! 0
Vasara nuostabus metas - geras oras, giedras dangus ir meilė tvyranti ore! Taip pat, tai įvairių įvairiausių švenčių metas. O šventėms reikia - DOVANŲ! Jos, žinoma, turi būti išskirtinės, nematytos, n..
Vėl SKIAUTINUKŲ dalybos! 0
Kaip jau tapo tradicija skiautukų DALYBAS!  Skiautinukai puikiai tinka įvairiems smulkiems rankdarbiams gaminti: lėlyčių rūbeliams, berniukų varlytėms, plaukų gumelėms, maišeliams,..
SKIAUTINUKŲ dalybos! 1
Artėjant didžiosioms metų šventėms visiems įprasta susitvarkyti namus, mes taip pat susitvarkėme savo dirbtuves. Šiuo būdu atsirado nuostabių spalvingų ir labai gražių skiautinukų, kurių..
Naujas produkas: PATALYNĖ KŪDIKIUI 0
         Šiandien Keturių Kėdučių dirbtuvėse svarbi diena! Nes pagaliau turime naują labai ypatingą ir reikalingą, ilgai galvotą ir dėliotą produktą: Nuo šiol galėsite įsigyti..
PASIDARYK PATS: Kalėdinės dekoracijos! 0
Šventės jau visai ne už kalnų! Didžiulis tempas, darbų užbaigimai, dovanų paieškos gali išmušti iš vėžių, todėl siūlome bent trumpam stabtelėti -susiburti su šeima ir pagaminti ką nors šventiško ir gr..
Mūsų dovana kiekvienam - NYKŠTUKAS ir ATVIRUKAS!!! 0
Štai ir atėjo ŽIEMA ŽIEMUŽĖ... Kartu su ja ir nenumaldomas gražiausių švenčių ilgesys, prisiminimai, laukimas... Ir, žinoma, DOVANOS!!! Taip taip, kartu su atėjusia žiema prasideda ir dovanų pa..
DOVANŲ idėjos mažiems ir dideliems! 0
Šiemet ypatingai pasistengėme, kad jūsų akis nudžiugintume naujais, lig šiol nematytais rinkiniais. Ir ne tik mažyliams, bet ir didesniems, o gal ir suaugusiems :)  Raudoni, juoda..
Lininė "Lino Gyvūnų" kolekcija 0
Lininė - jauki, miela, švelni ir, žinoma, IŠSKIRTINĖ ir NEPAKARTOJAMA. Kodėl?  - Nes ji sukurta Keturių Kėdučių!!! Taip, šį kartą viską padarėme patys - dizainas, pie&scar..
Priešmokyklinės SKIAUTINUKŲ DALYBOS 0
Artėjant mokslo metams dar nuo vaikystės yra įstrigus tradicija - SUSITVARKYTI! Tvarkomės lentynas ir mokomės nekaupti... Na, bet kaip gali nekaupti, kai kiekviena spalva ir raštas tave kalb..
Romantiškoji "Provanso" kolekcija su kutukais 0
Provansas... Taip pavadinome naująją mūsų kolekciją, kurios pristatyti keliais žodžiais tiesiog neįmanoma, ji prašyte prašosi ilgų liaupsių ir, žinoma, mažųjų rankelių aplodismentų ..
Rašyk
Skambink