• Balta "Sapnų Gaudyklės" apsaugėlė
  • Balta "Sapnų Gaudyklės" apsaugėlė
Populiari

Prekės kodas: KK_MD_APS0007

Turimas kiekis: Pagaminti galime

€27.50

Turbūt dauguma žinome, kad kūdikėliai augdami tampa vis judresni ir aktyvesni miego metu, tad labai svarbu užtikrinti, savo vaikučio saugumą. Apsaugėlė apsaugo, vaikučio rankytes ir kojytes nuo patekimo tarp lovytės strypelių, padės išvengti susitrenkimų ar susižeidimų.  Minkšta ir tvirta kūdikio lovytės apsaugėlė puikiai apsaugos nuo skersvėjų ir dar bus daili, stilinga kūdikio kambario  puošmena.

---

 Standartinės mūsų gaminamos apsaugėlės aukštis yra 30 cm. Viduje minkštas sintepono užpildas. Apsaugėlė yra persiūta vertikaliomis, dekoratyvinėmis siūlėmis, taip ji įgauna daugiau tvirtumo. Prie lovytės tvirtinasi kaspinėliais, kurių ilgis yra apie 40cm . Užrišta apsauga neužims daug vietos kūdikio lovytėje, tad nereikės baimintis, dėl sumažėjusio lovytės ploto.

---

Sudėtis: 100%  medvilnė/sintepono užpildas

*Apsaugėlė pagaminta iš balto  vienspalvio  audinio;

*Tvirtinasi 40cm ilgio baltais kaspinėliais; 

*Persiūta vertikaliomis dekoratyvinėmis siūlėmis;

*Jeigu jūsų kūdikio lovytės galai yra uždari (lovytė galuose neturi strypelių) labai svarbu tai paminėti užsakymo komentare.

---

Svarbu! Jeigu neradote tinkamų lovytės matmenų pasirinkimuose – susisiekite su mumis, galime pagaminti apsaugėlę pagal Jūsų individualius išmatavimusJums tereikia parašyti mums šiuo el paštu:

gabriele@4kedutes.lt

 

Apsaugėlė gyvena Keturių Kėdučių pakuotėje.

 

Gaminio priežiūra

*Gaminio spalva gali nežymiai skirtis dėl skirtingų ekrano nustatymų.

Papildoma informacija apie prekę
Gaminys Apsaugėlė
Raštas Vienspalvis
Audinys Medvilnė
Spalva
Spalva Balta
Apsaugėlė
Apsaugėlės tipas Ištisinė
Rašyk
Skambink