• Balta "Vandenynų" apsaugėlė
  • Balta "Vandenynų" apsaugėlė
  • Balta "Vandenynų" apsaugėlė
  • Balta "Vandenynų" apsaugėlė
  • Balta "Vandenynų" apsaugėlė

Prekės kodas: KK_MD_APS0059

Turimas kiekis: Pagaminti galime

€27.00

"Vandenynų" kolekcijos apsaugėlės buvo kuriamos ryškesnių ir sodresnių spalvų. Ši apsaugėlė skirta, visiems kas mėgsta ramią, neutralią spalvų gamą. Lengvai derinama balta lovytės apsaugėlė lengvai bus pritaikoma, kiekvieno namuose ir puikiai derės tiek su ryškesniais, tiek švelnesnių atsaplvių patalynės užvalkalais. Juk tik patys mus supančioje aplinkoje, galime sukurti jaukumą ir ramybę.

---

Turbūt dauguma žinome, kad kūdikėliai augdami tampa vis judresni ir aktyvesni miego metu, tad labai svarbu užtikrinti, savo vaikučio saugumą. Apsaugėlė apsaugo, vaikučio rankytes ir kojytes nuo patekimo tarp lovytės strypelių, padės išvengti susitrenkimų ar susižeidimų.  Minkšta ir tvirta kūdikio lovytės apsaugėlė puikiai apsaugos nuo skersvėjų ir dar bus daili, stilinga kūdikio kambario  puošmena.

---

Standartinės mūsų gaminamos apsaugėlės aukštis yra 30 cm. Viduje minkštas sintepono užpildas. Apsaugėlė yra persiūta vertikaliomis dekoratyvinėmis siūlėmis, taip ji įgauna daugiau tvirtumo. Prie lovytės tvirtinasi raišteliais, kurių ilgis yra apie 40cm . Užrišta apsauga neužims daug vietos kūdikio lovytėje, tad nereikės baimintis, dėl sumažėjusio lovytės ploto.

--

Sudėtis ir specifikacija:

Išorė: 100% medvilnė / vidus: sintepono užpildas;

* Aukštis 30cm.;

*Apsaugėlė pagaminta iš vienspalvio balto medvilnės audinio;

*Tvirtinasi 40cm ilgio baltais medvilniniais raišteliais; 

*Persiūta vertikaliomis, dekoratyvinėmis siūlėmis;

* Svarbu! Jeigu jūsų kūdikio lovytės galai yra uždari (lovytė galuose neturi strypelių) labai svarbu tai paminėti užsakymo komentare.

 

Jeigu neradote tinkamų lovytės matmenų pasirinkimuose – susisiekite su mumis, galime pagaminti apsaugėlę pagal Jūsų individualius išmatavimusJums tereikia parašyti mums šiuo el paštu:

gabriele@4kedutes.lt

 

Apsaugėlė kompaktiškai supakuota gyvena Keturių Kėdučių pakuotėje.

 

Gaminio priežiūra

*Gaminio spalva gali nežymiai skirtis dėl skirtingų ekrano nustatymų

Papildoma informacija apie prekę
Gaminys Apsaugėlė
Raštas Vienspalvis
Audinys Medvilnė
Spalva
Spalva Balta
Apsaugėlė
Apsaugėlės tipas Ištisinė
Rašyk
Skambink