Atsinaujinusi "Šventinė" dovanų dėžutė

Publikuota 2021-03-15

Dovanoti dovanas dažnam žmogui yra kur kas smagiau, nei jas gauti. Ilgai svarstėme, kad būtų dar šauniau padovanoti - dvigubą dovaną! Skamba išties puikiai, tiesa?!

Sukūrėme tokį dovanos pakuotės dizainą, kuris turėtų išliekamąją vertę ir galėtų priminti apie svarbų gyvenimo momentą. Gimtadienį, krikštynas, vaikučio gimimą ar kitą.

 

Vaivorykštės - nuo senų senovės, išskirtinis gamtos reiškinys, kėlęs nuostabą ir susidomėjimą. Geriausiai žinomas kaip sėkmę ir laimę nešantis simbolis. Visada po gaivaus lietaus, šviečiant švelniems saulės spinduliams, nevalingai danguje ieškome, šio nuostabaus, akims mielo gamtos reiškinio. Sakoma, kad nuo jos pasikrauname teigiamos dvasinės energijos.

 

Tad atėjus pavasariui ir bundant gamtai, norime jums pristatyti dar vieną mūsų kūrinį  - vaivorykštės pakuotę. Dovanos gavėjas nuo Jūsų gaus ne tik mielai supakuotą dovaną, bet joje ras mielą, pastelinę, rankų darbo pakabinamą mini vaivorykštę, pintą iš virvelių. Ją nuėmus, bus galima panaudoti ir kaip dekoraciją vaikučio kambaryje, žaisliuką, pakabuką ar miego karuselę virš lovytės, kuri tikrai kiekvieną kartą primins mielą gyvenimo progą.

Spalvos universalios, tinkančios tiek berniukui, tiek mergaitei, bus lengvai derinamos prie interjero.

Tad jeigu norite savo artimajį nudžiuginti dvigubai, rinkitės šias vaivorykštės pakuotes, kurios pripildytos šiluma, meile ir šilčiausiais linkėjimais!
Nes dovanoti dovanas gera...