Žavingoji pataliukų kūdikiams kolekcija "Origami"

         Štai ir dar vienas mūsų mažytis stebuklas.. Džiaugiamės ir mes kaip mažyliai, nes pagaliau gavom savo saldainį! Ilgai brandinta ir puoselėta pataliukų kolekcija jau čia - imkit mus ir skaitykit - kiekvienas akcentas, elementas, detalė yra tam tikras kūrybinio kelio atspindys. Čia spalva švelnina formą, o forma pabrėžia spalvą.

 

Geometriška, taisyklinga ir kiek kampuota ORIGAMI kolekcija. Šiek tiek skandinaviška, tinkanti ramesniam interjerui. Švelnios spalvos dera su geometrinėm formom - suminkština ir "pagardina" rezultatą. Šioje pataliukų kolekcijoje gyvena keturi origamiai: Gervė, Drugelis, Žuvytė ir Vėjo malūnėlis. Galima rinktis bet kurią spalvą - su bet kuriuo origamiu. Labai svarbus pataliukų akcentas yra dekoratyvi juostelė išlankstyta geometrinėmis formomis, moderni, bet kažkodėl dvelkianti ir tautiniais motyvais. Komplektą gali sudaryti:

​ 

  Kiekvieną dalį galite pirkti atskirai, arba kelias komplekto dalis kartu. Jei Jūsų pataliukai ar lovytė yra     nestandartinių matmenų - susisiekite su mumis ir pagaminsime viską pagal pageidavimą.

  Viską rasite skiltyje Kūdikių ir vaikų patalynė