MB MIKIM - gražiausias metų įmonės pavadinimas

MB MIKIM pataliukų kūdikiams kūrėjai - gražiausias metų įmonės pavadinimas

 

Be galo be krašto dėkojam visiems, kurie mus palaiko <3 labai labai Jus mylim <3 Keturių Kėdučių prekės ženklo įkūrėja, mūsų mažoji bendrija MIKIM buvo ne tik nominuota vienu gražiausiu 2015 metų pavadinimu, bet dar ir laimėjome specialų Delfi prizą <3 VALIO VALIO VALIO! http://www.delfi.lt/verslas/verslas/apdovanotos-graziausius-lietuviskus-pavadinimus-turincios-imones.d?id=70457860

 

"Keturios Kėdutės" yra mūsų prekės ženklas, tačiau jei kada tikrinote mūsų rekvizitus - mūsų įmonė vadinasi "MB Mikim". Sugalvoti pavadinimą - labai atsakingas darbas: juk reikia, kad turėtų prasmę, skambesį ir lietuviškumą :) MIKIM - nuo žodžio "miegoti", o jei tiksliau, tai ne tik raginimas kūdikiui užmigti, bet kvietimas užmigti kartu: "Mikim, mažyli" <3 Nepaprastai džiaugėmės vieną niūrų pirmadienio rytą sulaukę skambučio, kad MB Mikim nominuota GRAŽIAUSIO praeitų metų įmonės pavadinimo rinkimuose!!!

 

Tai pirmas mūsų apdovanojimas, pirmas žingsnis dar didesnių pergalių ir pasiekimų link.. Juk viskas ir prasideda nuo pavadinimo!!