Naujas projektas ŽINDYMO KAROLIAI su Ecoteething!

             Ecoteething sutikome atsitiktinai. Tačiau tai jau tendencija, kad geriausi dalykai nutinka netyčia! Jei kam idomu - Dovilė, karolių autorė, yra dviejų vaikų mama, "iščiustinusi" karolių gamybos niaunsus iki paskutinio siūlo arba medienos plaušo :) atidi ir pastabi, bet be galo nuoširdi ir pastikinti.. Bet Kėdutėms labiausiai patiko smalsumas - tiek klausimų ir žingeidumo nesulaukėme nei iš vieno bičiulio! Valio Dovilei ir jos puoselėjamai natūralios vaikystės ir atsakingos motinystės vizijai :)

 

Origami kolekcijos įkvėptos Keturios Kėdutės ir Ecoteething sukūrėme bendrą žindymo karolių kolekciją. Iš pirmo žvilgsnio - kam reikalingi tie karoliai?! Bet kai pamatai, kaip kūdikis instinktyviai žino ką su jais daryti, tikrai nustebina ir nuramina - žindymo karoliai tikrai puikus atradimas. Nors moteriai dažnai svarbu ir grožis, bet šį kartą ant pjiedestalo statome funkciją. Natūralūs - rankų darbo - estetiški - dailūs - ir ko gi daugiau reikia. 

Taip ir semiamės patirties bei mokomės vieni iš kitų!

 

Karoliai yra visų keturių Origami spavų:

- Mėtiniai

- Persikiniai

- Meslvai pilki

- Vaniliniai

 

Origami elementai gali būti trijų formų: rombas, trikampis ir penkiakampis.

 

Tad maitinkim savo kūdikius pačios kuo ilgiau, kad jie augtų sveiki ir stiprūs. Kaip gerai, kad šiais laikais yra visokių žavingų pagalbos priemonių :)

 

Visus mūsų projektus su kitais gamintojais rasite čia.