• Rausvas lovytės sijonas "Lino Gyvūnai"
  • Rausvas lovytės sijonas "Lino Gyvūnai"

Prekės kodas: LINSIJ0002

Turimas kiekis: Sandėlyje

€35.00

Lovytės sijonas - tai dekoratyvi paklodė, dedama po čiužinuku, skirta papuošti lovelę ir sukurti vientisą užbaigtą vaiko lovytės vaizdą. Tinka lovytei, kurios išatavimai 60x120 cm.

Ypatybės: Šis lino sijonėlis yra lygus, tiesiai krentantis, neįmantrus, tačiau labai dailus ir stilingas. Jame šviesaus balinto lino spalvos pagrindą puošia žaismingi rausvos spalvos gyvūnų siluetai.

Sijonas dengia tris lovytės krastines: dvi trumpas ir vieną ilgąją. Jei norite sijonėlio, kuris būtų iš visų keturių pusių - susisiekite su mumis.

___

Lino patalynė - lengvam užmigimui ir kokybiškam mažylio miegui. Lino audinys tvirtas, patvarus, ilgaamžis - itin prabangus ir kokybiškas. Sukurtas specialiai mažylio odelei - nedirgina, nealergizuoja, laidus odai, gerai sugeria prakaitą ir drėgmę. Jis puikiai vėsina karštomis vasaros dienomis, o šaltomis - sušildo. Lino audinys nesunkiai prižiūrimas, nesudėtingai lyginamas, po kiekvieno skalbimo audinys darosi baltesnis, minkštenis ir švelnesnis, jį išskalbus itin greitai džiūsta. Tai gamtai ir ekologijai draugiškas audinys.

Audiniai: 100% medvilnė.

Lovytės sijonas supakuotas Keturių Kėdučių pakuotėje.

Rašyk
Skambink