Romantiškoji "Provanso" kolekcija su kutukais

Provansas... Taip pavadinome naująją mūsų kolekciją, kurios pristatyti keliais žodžiais tiesiog neįmanoma, ji prašyte prašosi ilgų liaupsių ir, žinoma, mažųjų rankelių aplodismentų :)

Taigi, "Provanso" kolekcija iš pirmo žvilgsnio paprasta, tačiau pažvelgus giliau ir atidžiau šis pirmas įspūdis neabejotinai yra paneigiamas. Tikrai! 

Prabangus, elegantiškas, kartu romantiškas įvaizdis, kurį lydi grakščios formos, paslaptingumas, jaukumas. Laisvi ir nevaržomi taškeliai, kutukai, kaspinėliai - juk tai taip vaikiškai žavinga ir suaugėliškai madinga! 

Alyva, tamsi mėta ir rausvas "ūkas" puikiai atskleidžia kolekcijos grožį. Visiems pagal nuotaiką, interjerą, skonį ir kitus slapčiausius pojūčius. Išduosime paslaptį, jog mūsų kolektyve mes turime savo numylėtinę spalvą :) Justinai patinka rausvas "ūkas", Giedrę žavi tamsi mėta, o Aušrinę užbūrė alyva.

Todėl mums smagu! Kiekvienam pagal norą! <3

Mes ilgai mąstėme, diskutavome ir ieškojome, kokie elementai turėtų sudaryti šią kolekciją. Nusprendėme, joje privalo būti: 

- patalynės užvalkalai

- apsaugėlė (pilna arba pusinė)

- bortelio apsaugėlė

- lovytės sijonas

- miego karuselė

- kišenė

- pledukas

- žaidimų kilimas

- dekoratyvinės pagalvėlės

 

Sąrašas tikrai platus! Tiesa? Mes galvojame, kad jame nieko netrūksta.  Jeigu jums ko nors pritrūko ar Jūsų pataliukai ar lovytė yra nestandartinių matmenų - susisiekite su mumis ir pagaminsime viską pagal pageidavimą! 

Visas prekes rasite čia>>