• Lininiai patalynės užvalkalai "Sea Dreams"
  • Lininiai patalynės užvalkalai "Sea Dreams"
  • Lininiai patalynės užvalkalai "Sea Dreams"

Prekės kodas: LINPAT0003

Turimas kiekis: Sandėlyje

€59.00

O nuo šiol jie patys mylimiausi! Patalynės užvalkalai iš ypatingomis savybėmis pasižyminčio lino audinio - jaukūs, malonūs, švelnūs it debesų pūkai. Šiuos patalynės užvalkalus renkasi mamos, kurios vertina aukštą kokybę ir siekia, kad jų mažiukas visada būtų apgaubtas rūpesčiu ir meile. Balinto lino spalvos pataliukai puikiai derės kiekviename interjere - ir tėvų, ir vaiko kambaryje. Šviesu, gaivu, vaikiška, paprasta, o kartu taip stebuklinga...

Išskirtinis jūrų arkliuko piešinys - sukurtas mūsų pačių specialiai Keturių Kėdučių "Lino Gyvūnų" kolekcijai, todėl jo tikrai nepamatysite niekur kitur! Piešinukas su skambia fraze "Sea Dreams" - modernu ir stilinga.

Išmatavimai: 40x60, 100x135 cm.

Antklodės užvalkalas dekoruotas gelsvu gyvūno siluetu, o pagalvės užvalkale atsikartoja gyvūno motyvo šešėlis. Antklodės užvalkalas užsegamas spaudėmis.

_________

Lino patalynė - lengvam užmigimui ir kokybiškam mažylio miegui. Lino audinys tvirtas, patvarus, ilgaamžis - itin prabangus ir kokybiškas. Sukurtas specialiai mažylio odelei - nedirgina, nealergizuoja, laidus odai, gerai sugeria prakaitą ir drėgmę. Jis puikiai vėsina karštomis vasaros dienomis, o šaltomis - sušildo. Lino audinys nesunkiai prižiūrimas, nesudėtingai lyginamas, po kiekvieno skalbimo audinys darosi baltesnis, minkštenis ir švelnesnis, jį išskalbus itin greitai džiūsta. Tai gamtai ir ekologijai draugiškas audinys.

Audiniai: 100 proc. lino audinys.

Pataliukai gyvena Keturių Kėdučių pakuotėje.

 

Rašyk
Skambink