Vėl SKIAUTINUKŲ dalybos!

Kaip jau tapo tradicija skiautukų DALYBAS! 

Skiautinukai puikiai tinka įvairiems smulkiems rankdarbiams gaminti: lėlyčių rūbeliams, berniukų varlytėms, plaukų gumelėms, maišeliams, kaspinėliams... 

Taip pat gimtadienių bei krikštynų dekoracijoms!

KAS TIE SKIAUTINUKAI?

Tai mūsų audinių likučiai. Įvairiaspalviai, margi, vienspalviai, pasteliniai - visokie. Gabaliukų dydžiai yra įvairūs, tačiau bent viena kraštinė yra nemažesnė nei 10 cm, o yra ir didesnių gabalėlių. Skiautinukus dedame į krūveles, kurios svoris ~150 g, kuriuos bendrai sudėjus gaunasi apie 1 kv. m. Tačiau gabaliukai yra netaisyklingų formų, tad kokią figūrą pavyks sudėti iš atsitiktinių būdu Jums pakliuvusių skiautelių, nežinia :) Tai yra tik orientaciniai skaičiai.

KIEK KAINUOJA?

- Vienas skiautinukų komplektas t. y. 150 g -  kainuoja 3 eur.

 

KAIP ĮSIGYTI?

1) Galite atvykti pas mus į dirbtuves ir išsirinkti patys Jums patinkantį ryšulėlį. Mūsų adresas: Raudondvario pl. 80-202, KAUNAS, Audimo pastatas. Reikia eiti pro "Administracijos" įėjimą ir kilti į antrą aukštą. Šalia yra Audimo parduotuvė. Pasiklydus skambinti Justinai tel.: 867162668.

3) Galime siųsti paštu arba kurjeriu. Norintieji rašykite el. paštu aurelija@4kedutes.lt (ne FB!) pateikdami TIK šiuos duomenis:

      a) Jūsų pageidaujamas ryšulėlių skaičius;

      b) pageidaujami spalvų tonai (parinksime savo nuožiūra, bet tikrai pasistengsime atsižvelgti);

      c) kaip siųsti (paštu (2eur) ar kurjeriu (3eur));

      d) Jūsų vardas, pavardė, adresas, telefono numeris;

Laiško paskirtis: Skiautinukai. Kadangi sulaukiame labai daug laiškų, tad būtų malonu, jei laikytumėtės aprašytos tvarkos, nes kitaip galime Jūsų laišką netyčia pražiūrėti. Jei turite klausimų skambinkite tel. 868545717 - Aurelija. Gavę Jūsų laišką atsiųsime sąskaitą apmokėjimui. Jei atsakyti užtruksime, vadinasi nespėjame. Atsakysime visiems, net jei skiautinukų nebeturėsime.

P.S. Būkime kantrūs ir pakantūs, laikykimės taisyklių ir tvarkos :) Mes negalime 100% pažadėti, kad atsakydami į Jūsų laišką dar turėsime visų pageidaujamų spalvų skiautelių, tad galime tik pasistengti parinkti atitinkamą spalvų gamą, bet ne konkretaus dyžio ir spalvos gabaliukus.