Atvirukai - Padedu Augti ANKSTUKAMS

Atvirukai - Padedu Augti ANKSTUKAMS

Ar žinojote, jog kiekvienais metais 15 mln. pasaulyje, 500000 Europoje, 1400 kasdien, 60 per valandą, vienas – per minutę... gimsta neišnešiotas naujagimis. Į šį pasaulį toks mažylis atkeliauja per anksti, skubėdamas, dažnai negalintis savarankiškai kvėpuoti, reguliuoti kūno temperatūros, valgyti, tesverdamas vos 500 – 1000 gramų. Toks itin trapus vaikelis auga už plastikinių inkubatoriaus sienų, apraizgytas vamzdeliais, dieną naktį prijungtas prie jo gyvybę palaikančios medicininės aparatūros...

Tie, kas kada nors savo gyvenime sutiko ankstuką patvirtins, jog didžiausias jų gyvenimo išbandymas tapo meilės, tikėjimo gyvybės jėga simboliu. Mažieji taip atkakliai stveriasi į gyvenimą savo trapiais piršteliais, jog imi ir patiki, kad gyvenime esama tikrų tikriausių stebuklų. Vienas iš jų – už inkubatoriaus sienos augantis per anksti gimęs mažylis, kuris girdėdamas mamos lopšinę ir jausdamas tėčio ranką, pradeda šypsotis, valgyti, kvėpuoti pats, taip paneigdamas visus matematinius skaičiavimus ir loginius dėsnius.

Kviečiame prisidėti prie pačių mažiausiųjų gerovės kūrimo ir įsigyti nuostabius atvirukus ,,Padedu augti“. Kiekvienas Euras bus padovanotas šiai organizacijai.

Daugiau informacijos apie jų veiklą rasite čia: http://padeduaugti.lt/

Rašyk
Skambink