Apie MUS

Rankų darbo, letuviška, su meile - toks yra „Keturių Kėdučių“ šūkis jau daugiau nei 8-erius metus. Kūdikio atsiradimas kiekvienoje šeimoje yra didelis stebuklas, svarbus pokytis ir iššūkis. Todėl mes visuomet stengiamės būti arti Jūsų, kad išgirstume, suprastume ir išspręstume, tai, kas Jums rūpi labiausiai. Tam, kad Jūs galėtumėte skirti dėmesį ir rūpestį mažyliui, o kambario detalės ir lovytės patalynė būtų tik sklandus malonumas šiame naujame kelyje.

 

Mūsų tikslas – siūlyti aukštos kokybės, išskirtinius rankų darbo tekstilės gaminius kūdikiams ir vaikams, kad jų miegas būtų dar saldesnis. Siūlome kolekcinius ir individualius vaikiškos patalynės, lovos apsaugėlių, užklotų ir kitus tekstilės gaminius. Nuolat pildome savo kūrinių kolekcijas gaminiais iš medžio, silikono, makrame virvių ar kitokių medžiagų. Taip asortimente atsiranda ne tik patalynės užvalkalai ar vaikiški chalatai, bet ir lavinamieji stoveliai, kramtukai kūdikiams, makrame sapnų gaudyklės, makrame vaivorykštės iš siūlų bei spaudos darbai - metrikai, vaikų kambario paveikslai.

 

Pataliukai čia gimsta su ypatingu dėmesiu, viską kuriame pačios, stengiamės į kiekvieną gaminį įdėti ir tam tikrą mintį, linkėjimą, savo širdį. Mes tiesiog tuo gyvename. Vaiko kambario dizainas, lovytės grožis ir praktiškumas, patalynės patogumas ir kokybė - tai stengiamės išpildyti visomis savo jėgomis. Visada laukiame Jūsų patarimų, pastabų, klausimų ir nuomonių, sienkiame tobulėti kiekviename žingsnyje. Mūsų dirbtuves rasite čia. Uosio g. 10A, Kaunas. Kviečiame į svečius!

 

 

Stengiamės nuolat tobulėti, tad ateityje ketiname pasiūlyti dar platesnį tekstilės gaminių vaikams asortimentą.

 

 

"KETURIŲ KĖDUČIŲ" KOMANDA:

Rašyk
Skambink