Gaminių priežiūros ir naudojimo rekomendacijos

Patalynės užvalkalų, apsaugėlių, gultelių ir kitų mūsų vaikiškų gaminių naudojimo ir priežiūros rekomendacijos

 

Patalynės užvalkalų, paklodžių priežiūra

Medvilninius audinius rekomenduojama skalbti 40 laipsnių temperatūroje. Juos patariama skalbti atskirai nuo kitų skalbinių, ypač ryškius audinius. Aukščiausia lyginimo temperatūra 200C, lyginimo rėžimas "medvilnė" su garais. Mechaninis džiovinimas, cheminis valymas ir balinimas chloru yra draudžiamas. Prieš skalbiant antklodžių ir pagalvių užvalkalus rekomenduojama išversti į  blogąją pusę. Svarbu žinoti tai, jog prieš naudojant net ir naujus patalynės užvalkalus - būtina išskalbti. Kūdikių ir vaikų patalynė turi būti skalbiama tik su švelniomis, kokybiškomis priemonėmis. Nekokybiškos skalbimo priemonėmis gali sudirginti jautrią vaiko odelę. Rekomenduojame nedžiovinti tiesioginėje saulės šviesoje.

 

Apsaugėlių, lovytės kišenių, dekoratyvinių pagalvėlių priežiūra

Rekomenduojama apsaugas, kišenes bei dekoratyvines pagalvėles skalbti rankomis. Jeigu skalbsite skalbimo mašina, skalbkite 40 laipsnių temperatūroje, pačiu lengviausiu rėžimu, išsiskalbus gaminius reikia išpurtyti, patampyti, suformuoti. Džiovinti džiovyklėje šių gaminių negalima. Šių gaminių užpildas yra sinteponas, kuris nuo daugkartinio skabimo pamažu bliūkšta. Galima lyginti tik karštais garais. Mechaninis džiovinimas, cheminis valymas ir balinimas chloru yra draudžiamas. Rekomenduojame nedžiovinti tiesioginėje saulės šviesoje.

 

Gultelių priežiūra

Rekomenduojama gultelius skalbti rankomis. Jeigu skalbsite skalbimo mašina, skalbkite  ne aukštesnėje negu 40 laipsnių temperatūroje, pačiu lengviausiu/švelniausiu rėžimu. Išskalbtus gaminius reikia išpurtyti, patampyti, suformuoti. Džiovinti džiovyklėje šių gaminių negalima. Gultelių užpildas yra sinteponas, kuris nuo daugkartinio skabimo pamažu bliūkšta. Galima lyginti tik karštais garais. Mechaninis džiovinimas, cheminis valymas ir balinimas chloru yra draudžiamas. Rekomenduojame nedžiovinti tiesioginėje saulės šviesoje.

 

Chalatėlių ir rankšluosčių "frote" audinio priežiūra

Chalatėlius ir rankšluosčius galima skalbti skalbimo mašinoje iki 40 laipsnių temperatūroje. Mechaninis džiovinimas, cheminis valymas ir balinimas chloru yra draudžiamas.

 

Kramtukų priežiūra

Šiuos gaminius galima plauti šiltame vandenyje. Venkite naudoti bet kokias chemines priemones, nes galite pakenkti produkto kokybei ir tinkamumui naudoti. Nepalikite vandenyje per ilgai, nes žiedas gali išbrinkti. Rekomenduojame nedžiovinti tiesioginėje saulės šviesoje.

 

Medvilninių pledukų priežiūra

Rekomenduojamas cheminis valymas. Norint skalbti, patariame skalbti rankomis arba atskirai, tik pleduką, skalbti skalbimo mašinoje, nustatant didžiausią apsukų skaičių, kad pleduką būtų gerai išgręžtas. 

 

Lino gaminių priežiūra 

1. Pirmą kartą skalbti rekomenduojama vėsiame, 30 C temperatūros vandenyje, atskirai nuo kitų skalbinių naudojant skalbiklį, kurio sudėtyje nėra balinančių komponentų.

2. Lininį audinį geriausia lyginti karštu lygintuvu su garais, iš blogosios pusės, taip apsaugosite lino paviršių nuo blizgumo.

3. Dėmes iš lininių gaminių pašalinti būtina nedelsiant, kol dėmės dar neišdžiūvusios. Dėmės ir nešvarumai pašalinami skalbiant net ir vėsiame vandenyje, naudojant muilą ar dėmių valiklį.

4. Norėdami išvengti glamžymosi, nereikėtų skalbinių prieš džiovinimą gręžti.

5. Nerekomenduojama lininių gaminių džiovinti saulėje.

6. Lininius gaminius rekomenduojama laikyti sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje bei specialiuose maišuose, kurie skirti rūbų laikymui.

Daugkartinių iklotų į liemenėlę priežiūra

Skalbti skalbyklėje, ne aukštesnėje nei 40C, temperatūroje. Džiovinti džiovyklėje nerekomenduojame. Lyginti galima (vidutine "kaitra").

 

Veliūrinių sėdmaišių priežiūra

Išpurtykite viduje esančias granules!

Vandens plovimas 40 laipsnių Vandens plovimas 40 laipsnių

Lyginti pasirinkus žemą temperatūrą (iki 100 °C) Lyginti pasirinkus žemą temperatūrą (iki 100 °C)
Balinti negalima Balinti negalima
Negalima džiovinti džiovyklėje Negalima džiovinti džiovyklėje

 

Rašyk
Skambink