Pakuotė

Pakuojame Jūsų įsigytus gaminius!

Įpakavimas pagal savo funkcinę paskirtį dažnai yra neatsiejama produkto dalis. Todėl mūsų produktai atkeliauja pas Jus supakuoti į jiem skirtas ir pritaikytas pakuotes. Turime 4 pagrindines pakuotes:

1. Plastikiniai maišeliai su debesėlių spauda,

2. Dovanų dėžutės, ir šventinės pakuotės,

3. Popieriniai maišeliai

4. Mini lininiai maišeliai.

Kiekvienas įpakavimas yra apgalvotas, tam kad mūsų gaminiai Jus pasiektų tiek saugiai, tiek kad galėtumėte iškart įteikti kaip dovanas. Prie viso to, turime ir atskirą transportavimo įpakavimą, kuomet supakuotus gaminius dedame arba į specialios paskirties siuntų maišą, arba kartoninę dėžę. Visą tai priklauso nuo siuntos tūrio, dydžio ir pirminio įpakavimo.

 

Dažniausiai gaminius pakuojame į friminius plastikinius Keturių Kėdučių maišelius, kodėl? Todėl, kad jie ne tik puikiai atrodo, bet kartu atlieka “apsauginę“ funkciją,  kad 100proc., būtume tikri, jog Jūs gausite nesuteptą ar kitaip pažeistą gaminį. Kodėl plastikiniai maišeliai? Tokie produktai, pvz.: apsaugėlės lovytei ar žaidimų kilimai užima nemažą tūrį, todėl juos pakuodami į firminį “Keturių kėdučių” įpakavimą  tai padaryti galime, kur kas talpiau. Prie produktų aprašymo, šis įpakavimas yra pažymėtas kaip “firminė „Keturių Kėdučių“ pakuotė”.

 

 

Dovanų dėžutės/šventinės pakuotės. Toks įpakavimas puikiai tiks kūdikių, vaikų palankynoms, dovanoms ir lauktuvėms. Į jas galime sutalpinti: kramtukus, migdukus, seilinukus, miego karuseles, žaisliukus ir didesnius gaminius - rankšluostėlius, vaikiškus chalatus, dekoratyvines pagalvėles, pledukus. Kaspinėlių spalvas priderinsime prie Jūsų pirkinių. Kad dovana būtų harmoninga, stilinga ir jauki.

Kitas įpakavimas - popieriniai maišeliai, gaminiai į juos pakuojami tiems klientams, kurie atvyksta savo įsigytų gaminių atsiimti pas mus į dirbtuves.

 

Maži lininiai ir medvilniniai maišeliai  yra skirti mūsų lavinamųjų stovelių  žaisliukams, kramtukams ir miego karuselėms virš lovytės. Tokią pakuotę pasirinkome, tam kad, sukurtume dar daugiau jaukumo, o maišelį ateityje galėtumėte panaudoti smulkiem daiktam susidėti.

 

Nuo ko priklauso transportavimo įpakavimas? Iš esamų dviejų pakuočių, plastikinių siuntinių maišelių ir kartoninių dėžių, dažniausiai pakuojame į maišus, nes tai užima mažiau vietos. Į kartonines dėžes pakuojame didelio tūrio produktus ir užsakymus, kurie yra supakuoti į dovanų dėžutes.

 

Kiekvienas įpakavimas yra apgalvotas, tam kad mūsų gaminiai Jus pasiektų saugiai ir nebereikėtų sukti galvos dėl dovanos įpakavimo.

Rašyk
Skambink