Pagalvė ir antklodė kūdikiui

Pagalvė ir antklodė kūdikiui

Saugi ir kokybiška pagalvė ir antklodė kūdikiui

Pagalvė ir antklodė kūdikiui - vienas iš svarbiausių kūdikio kraitelio pirkinių. Ir nors pirmaisiais gyvenimo mėnesiais mažylis daugiau laiko praleidžia pas mamą glėbyje. O miega jis be pagalvių ir apklotų, vaikučiui augant, prisireikia ir vieno, ir kito. Tad kaip išsirinkti geriausią variantą iš gausios pasiūlos? Juk savo atžalai norisi suteikti viską, kas geriausia. Tačiau kaip žinoti kas yra tas geriausias? Pateiksime jums keletą pavyzdžių ir patarimų, kaip atrasti jums ir jūsų mažyliui patraukliausią variantą.

Pagalvė ir antklodė kūdikiui - kaip išsirinkti geriausią?

pagalvė ir antklodė kūdikiuiRenkantis patalynę vaikučiui, reikia atkreipti dėmesį ne tik į jos išorines, bet ir į vidines savybes. Sniego baltumo ir aksomo švelnumo patalynės komplektas vaikams - puikus pasirinkimas. Patalynės paviršius prisotintas alavijų ekstraktu, kuris turi antibakterinių savybių. Suteikia patalynei purumo ir minkštumo, o kūdikiui – malonios šilumos pojūtį. Žinant, jog pirmaisiais vaikučio gyvenimo metais, jo imunitetas dar tiktai formuojasi, svarbu, kad aplink jį nesikauptų bakterijos. Ypač tuo palaimintu, miego laikotarpiu.
Kita puiki šios patalynės  savybė - audinys, kuris yra ne tik švelnus, bet ir patvarus, bei laidus orui. Todėl užtikrina ilgai išliekantį lengvumo ir natūralumo pojūtį. Tai labai svarbu mažyliui, kuris perkaitęs, gali blaškytis, neramiai miegoti. Praktiškas, stiprus, ilgaamžis, užtikrina oro cirkuliaciją ir nesielektrina. Puikus komplektas jūsų vaikeliui!

Patalynė ir užvalkalai - viskas vienoje vietoje

Na, o išsirinkus tinkamą pagalvę bei antklodę, čia pat rasite ir tinkamo dydžio užvalkalus. Bei kitus, mažylio saldžiam miegui reikalingus atributus. Pirmiesiems mėnesiams nepamainomas bus kūdikio gultukas. Kuris jaukiai apgaubs mažylį ir primins pojūčius mamos pilvelyje. Pradžioje jis - atstos patalynę. Nes gultuke vaikučiui bus šilta ir jauku. Jei mažylis gimęs žiemą, jums taip pat pasitarnaus jaukutis pledas. Visas mūsų asortimentas auga kartu su jūsų mažyliu. Todėl čia rasite viską, ko prireiks vaikučio miegui, bet kuriame amžiaus tarpsnyje. Tam, kad jis būtų ramus, saldus, jaukus ir tikrai saugus.

Rašyk
Skambink