Paklodės su guma

Paklodės su guma

Paklodės su guma - tam, kad miegoti būtų patogu

Paklodės su guma, yra pats praktiškiausias ir patogiausias pasirinkimas, kai dvejojate, kokią paklodę pasirinkti. Tokia paklodė bus patogi tiek lovytėje miegančiam mažyliui, tiek tėveliams, keičiantiems patalynę. Mažos nenuoramos miego metu tampa vis aktyvesnės, tad paklodės su guma, prigludusios prie čiužinuko, užtikrins puikų laikymąsi visos nakties metu. Kad ir kaip mažas išdykėlis dūks lovytėje prieš miegą. Ar miego metu judės, paklodė, tvirtai laikoma gumos, visuomet liks savo vietoje. O tėveliams, kuriems reikės tą paklodę užvilkti, bus neabejotinai palengvintas darbas. Žymiai patogiau, nei bandyti tvarkingai užlankstyti ir užkišti įprastos paklodės kraštus ir kampus.

Paklodės su guma - įvairiems mažylio augimo etapams

Nuo pat gimimo, per pirmuosius keletą metų, vaikutis praeina labai daug raidos etapų. Kaip auga ir keičiasi jis, taip keičiasi ir jo miegas. Jeigu pirmosiomis jo gyvenimo dienomis, jis lyg angelėlis ramiai miegodavo ir net prabudęs, tik vangiai ir švelniai pasirąžydavo. Tai augant, jis tampa vis aktyvesnis. Ir net miego metu dažnai įnirtingai juda. Neretai, net ir intensyviai bejudindamas kojytes ir rankytes, jis toliau sėkmingai miega. Tad svarbu, kad pašaliniai dalykai jo miegui nesutrukdytų. Pavyzdžiui, susikuitusi paklodė, kuri ilgainiui ima kažkur spausti ir kelti diskomfortą. Paklodė su guma užtikrintai išliks savo vietoje ir tikrai netaps mažylio išblaškyto miego priežastimi.

Apsauga nuo "naktinių avarijų"

Paklodės su gumaVėliau, vaikučiui dar labiau paaugus, ateina laikas atprasti nuo sauskelnių. Tačiau šiame etape dar ilgą laiką, miego metu, pasitaiko "avarijų". Kai užmigęs ir atsipalaidavęs mažylis, staiga prabunda balutėje. Bėda tampa ne tik išblaškytas miegas, bet ir papildomas darbas tėveliams - skalbti ne tik paklodę, bet ir čiužinį. Tam, kad šių vargų sumažėtų, pagelbės neperšlampanti paklodė. Kuri švelni toje pusėje, kuri liečiasi su mažylio kūnu. Ir saugi kitoje. Skysčių nepraleidžiantis audinys pasirūpins, kad čiužinys liktų sausut sausutėlis. Taip užteks pakeisti paklodę ir grįžti į sapnų karalystę.
Galime pasiūti paklodes ir pagal Jūsų individualius čiužinuko išmatavimus, Jums tereikia susiekti su mumis šiuo el. paštu: gabriele@4kedutes.lt 

Rašyk
Skambink