D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai apie mūsų gaminamą patalynę, apsaugėles ir kitus gaminius vaikams bei kūdikiams

 

1. Kokioje temperatūroje reikia skalbti vaikiškus patalynės užvalkalus?

Rekomenduojame patalynės užvalkalus skalbti 40 laipsnių temperatūroje, kadangi aukštesnė temperatūra gali išblukinti audinį. Rekomenduojama gaminius prieš skalbimą surūšiuoti pagal spalvas ir tik tuomet skalbti. Patalynę patartina skalbti išvirkščiąja puse. Svarbu žinoti tai, jog net ir naujus patalynės užvalkalus būtina išskalbti.

2. Kokios priemonės tinka skalbimui?

Kūdikių ar vaikų patalynė turi būti skalbiama tik su švelniomis, kokybiškomis priemonėmis, nekokybiškos skalbimo priemonėmis gali sudirginti jautrią vaikišką odelę. Negalima naudoti baliklių, kurių yra daugelio skalbimo priemonių sudėtyje.

3. Ar galima skalbti apsaugas, kišenes?

Rekomenduojama apsaugas bei kišenes skalbti rankomis. Jeigu vis tik norite skalbti skalbimo mašina, skalbkite pačiu lengviausiu rėžimu, išsiskalbus gaminius reikia išpurtyti, patampyti, suformuoti.

4. Ar galima apsaugas, kišenes džiovinti džiovyklėje?

Džiovinti džiovykleje šių gaminių nerekomenduojame. Tiek apsaugėlių, tiek kišenių užpildas yra sinteponas, kuris nuo daugkartinio skabimo pamažu bliūkšta.

5. Kuo skiriasi pilna ir pusinė apsaugėlė?

Pilna apsaugėlė apima visas keturias lovytės kraštines, įprastas ilgis - 360 cm. Pusinė apsaugėlė apima tik dvi arba tris lovytės kraštines. Pusinė apsaugėlė gali apimti lovytės vietą prie vaiko galvytės iš visų trijų pusių, arba apimti liniją prie galvytės ir vieną ištisinę kraštinę.

6. Iš kokių medžiagų gaminami gaminiai?

Gaminiai gaminami iš 100% medvilnės audinio. Chalatėliai yra gaminami iš 100% medvilninio dvipusio frote audinio.

7. Kokie yra standartiniai patalynės užvalkalų matmenys?

Standartiniai pagalvės ir antklodės matmenys yra 40x60, 100x135 cm.

8. Kiek laiko trunka pristatymas?

Pristatymas vyksta dviem būdais paštu arba kurjeriu. Pašto siuntos pristatymo terminas Lietuvoje yra 2-4 darbo dienos. Visi užsakymai siunčiami registruotu paštu, todėl yra galimybė stebėti siuntimo būseną tinklapyje. Kurjeriu siuntą gauste per 1 d. d. nuo jos išsiuntimo ir prekė bus pristatyta Jūsų nurodytu adresu. Prieš atvešdamas prekę, kurjeris susisieks su Jumis, tad būtinai reikia nurodyti savo telefono numerį. Individualūs užsakymai pagaminami per 2 savaites.

9. Kaip pritvirtinti dekoratyvines pagalvėles prie sienos?

Dekoratyvines pagalvėles prie sienos galima pritvirtinti adatėlėmis, smeigtukais, dvipusia lipnia juosta. Jeigu norite, kad būtų prisiūtos kilputes, apie tai parašykite užsakymo komentare.

10. Ar galima užsisakyti tik pagalvės, arba tik antklodės užvalkalą?

Taip, galima. Jeigu norite tokio varianto parašykite mums el. paštu aurelija@4kedutes.lt, susitarsime ir atsiųsime jums išankstinę sąskaitą.


11. Kaip skalbti daugkartinius įklotus į liemenėlę?

Skalbti skalbyklėje, ne aukštesnėje nei 40C, temperatūroje. Džiovinti džiovyklėje nerekomenduojame. Lyginti galima (vidutine "kaitra").

 

Jei nerandate ieškomo atsakymo - susiekite su mumis el. paštu: gabriele@4kedutes.lt, arba telefonu: Justina +37067162668.

Rašyk
Skambink