D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai apie mūsų gaminamą patalynę, apsaugėles ir kitus gaminius vaikams bei kūdikiams

 

1. Kokioje temperatūroje reikia skalbti vaikiškus patalynės užvalkalus?

Rekomenduojame patalynės užvalkalus skalbti 40 laipsnių temperatūroje, kadangi aukštesnė temperatūra gali išblukinti audinį. Rekomenduojama gaminius prieš skalbimą surūšiuoti pagal spalvas ir tik tuomet skalbti. Patalynę patartina skalbti išvirkščiąja puse. Svarbu žinoti tai, jog net ir naujus patalynės užvalkalus būtina išskalbti.

2. Kokios priemonės tinka skalbimui?

Kūdikių ar vaikų patalynė turi būti skalbiama tik su švelniomis, kokybiškomis priemonėmis, nekokybiškos skalbimo priemonėmis gali sudirginti jautrią vaikišką odelę. Negalima naudoti baliklių, kurių yra daugelio skalbimo priemonių sudėtyje.

3. Ar galima skalbti apsaugas, kišenes gultelius?

Rekomenduojama apsaugas bei kišenes ir gultelius skalbti rankomis. Jeigu vis tik norite skalbti skalbimo mašina, skalbkite pačiu lengviausiu rėžimu, išsiskalbus gaminius reikia išpurtyti, patampyti, suformuoti.

4. Ar galima apsaugas, kišenes, gultelius džiovinti džiovyklėje?

Džiovinti džiovykleje šių gaminių nerekomenduojame. Tiek apsaugėlių, tiek kišenių ir gultelių užpildas yra sinteponas, kuris nuo daugkartinio skabimo pamažu bliūkšta.

5. Kuo skiriasi pilna ir pusinė apsaugėlė?

Pilna apsaugėlė apima visas keturias lovytės kraštines, įprastas ilgis - 360 cm. ir standartinis aukštis yra 30cm. Pusinė apsaugėlė apima tik dvi arba tris lovytės kraštines. Pusinė apsaugėlė gali apimti lovytės vietą prie vaiko galvytės iš visų trijų pusių, arba apimti liniją prie galvytės ir vieną ištisinę kraštinę.

6. Iš kokių medžiagų gaminami gaminiai?

Gaminiai gaminami iš 100% medvilnės audinio. Chalatėliai yra gaminami iš 100% medvilninio dvipusio frote audinio. Gaminiuose naudojas linas taip pat yra 100% + minkštintas.

7. Kokie yra standartiniai patalynės užvalkalų matmenys?

Standartiniai pagalvės ir antklodės matmenys yra 40x60, 100x135 cm.

8. Kiek laiko trunka pristatymas?

Pristatymas Lietuvoje vyksta šiais būdais: kurjeriu, LP express, Omniva paštomatais, ir yra galimybė atsiimti užsakymą mūsų dirbtuvėse – Uosio g. 10A, Kaunas. Kurjeriu siuntos klientą pasiekia kitą darbo diena, po išsiuntimo. Užsakymai išsiųsti paštomatais, dažniausiai gaunami kitą dieną (didžiuosiuose Lietuvos miestuose), arba kitą darbo dieną, nuo užsakymo išsiuntimo. Atsiėmimas mūsų dirbtuvėse – galite atvykti atsiimti, tuomet, kad gaunate elektroninį laišką, patvirtinantį apie užsakymo pagaminimą.

Mūsų darbo laikas:

I-IV 07:00 iki 16:00

V     07:00 iki 15:30

Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame.

9. Kiek užtrunka užsakymo įvykdymas?

Gamybos terminas pradedamas skaičiuoti nuo tos dienos, kuomet Jūs gaunate patvirtinantį laišką, kad Jūsų užsakymas ir jo mokėjimas yra gauti.

Standartinis gamybos terminas yra 6-8 darbo dienos.

Skubi gamyba (+5.00EUR)  užtrunka 1-3 darbo dienas.

10. Ar galima užsisakyti tik pagalvės, arba tik antklodės užvalkalą?

Taip, galima. Jeigu norite tokio varianto parašykite mums el. paštu gabriele@4kedutes.lt, susitarsime ir atsiųsime jums išankstinę sąskaitą.


11. Kaip skalbti daugkartinius įklotus į liemenėlę?

Skalbti skalbyklėje, ne aukštesnėje nei 40C, temperatūroje. Džiovinti džiovyklėje nerekomenduojame. Lyginti galima (vidutine "kaitra").

12. Kaip žinoti kūdikio lovytėsvidinius matmenis, renkantis apsaugėlę?

Lovytės vidiniai matmenys yra = čiužinuko matmenims (ilgis/plotis)


 

Jei nerandate ieškomo atsakymo - susiekite su mumis el. paštu: gabriele@4kedutes.lt, arba telefonu: 860137274

Rašyk
Skambink