"Rinkinys darželiui"

"Rinkinys darželiui"

Rinkinys darželiui - dalis naujos rutinos

Naujam etapui reikia ruoštis - šis rinkinys darželiui būtent ir yra to pasiruošimo dalis. Kiekvienam vaikui, o taip pat ir tėveliams, darželis yra nauja, nepatirta, o dažnai ir baugoka patirtis. Mažyliui tai pirmas atsiskyrimo nuo tėvų kartas, nepažinta teritorija, kelianti daug klausimų ir nerimo. O labai dažnai ir tėveliams yra sunku pirmą kartą šitaip paleisti savo atžalą. Vienas iš būdų visiems sumažinti įtampą ir nerimą yra turėti pasiruošimo ritualus. Pasakoti vaikui, kas jo laukia, kaip viskas bus, kad tai tik dalis dienos ir vakare jis grįš į sau pažįstamą, jaukią aplinką. Šis būsimo darželinuko rinkinys yra taip pat skirtas pasiruošimo ritualui - ruošiesi mantą, kraitelį, kurį kartu su savimi pasiimsi į tą naują etapą. Specialiai tam tikslui dedikuotų reikmenų turėjimas įneša šiek tiek stabilumo, ir kartu kuria laukimo, nekantrumo jausmą, kada gi visa tai galėsi panaudoti.

Rinkinys darželiui - ne tik darželiui

Į ši rinkinuką sudėjome reikalingus ir praktiškus gaminius: gertuvės dėklą, krepšiuką tvirtomis rankenomis, užtraukiamą krepšiuką ir nedidelį vaikišką rankšluostį. Tai daiktai, kurie pasitarnaus vaikui ir keliaujant į mokyklą. Taip pat įvairių kelionių, išvykų metu, ar net atostogaujant. Gertuvė ir krepšys yra personalizuoti - ant jų yra išsiuvinėtas vaiko vardas - tad mažasis darželinukas visada žinos, kurie daiktai yra jo! Nežinomoje aplinkoje, labai gera turėti kažką savo, kas saugu ir pažįstama.

Puiki dovana vaikui tinkanti bet kuriam amžiui

Nors rinkinį pavadinome "Darželinuko", iš tiesų tai visos dalys yra tiek praktiškos, kad tinka įvairaus amžiaus vaikams. Visi gaminiai yra minimalistiniai, stilingi, dailūs ir universlūs  - tinka tiek mergaitei, tiek berniukui. Kiekvienas vaikas apsidžiaugs gavęs gertuvę su savo vardu - nes žinojimas, kad daiktas buvo sirtas būtent jam, sukuria ypatingo dėmesio jausmą.

Rašyk
Skambink