Kokį lovytės apsaugėlės dydį rinktis?

Kokį lovytės apsaugėlės dydį rinktis?
Publikuota 2022-03-07 Skaitė 988

Kokį lovytės apsaugos dydį rinktis ir kaip nustatyti lovytės dydį?

 Svarbiausias dalykas ką reikia žinoti prieš įsigyjant lovytės apsaugėlę, yra Jūsų turimos lovos vidiniai išmatavimai arba čiužinuko dydis.  Dažniausiai pasitaikantis lovytės dydis yra 60x120cm, stačiakampio formos, tačiau vis daugiau į rinką atkeliauja ir kitų modelių ir išmatavimų kūdikio lovyčių, tad visada laukiame Jūsų užklausų dėl individualių išmatavimų apsaugėlių. Tai pat gaminame apsaugėles ir lovytėms- nameliams.

Visos apsaugėlės yra tvirtinamos vidinėje lovytės pusėje. Kartais kad apsauga dar geriau prisispaustų ir stovėtų, apsaugėlės apačią galima šiek tiek užkišti už čiužinuko.

 

Kuo skiriasi  pusinė/pilna/ ¾ apsaugėlė?

 

Pilna apsauga  tai apsauga, kuri uždengia visas kūdikio lovytės kraštines. 

Dažnai klientai susipainioja manydami, kad “pilna” apsauga yra tokia apsauga, kuri lovos kraštus uždengia nuo čiužinuko iki pat bortelio viršaus. Tai taip nėra. Visų dydžių apsaugėlių standartinis aukštis yra 30cm. (nebent klientas derina individualų užsakymą, tuomet aukštį galima keisti). Nuotraukose matomas vaizdas, kad apsauga yra užrišta lovytės viršuje yra gaunamas, kuomet lovytės čiužinuko aukštis yra reguliuojamas ir jo pozicija yra užkelta iki tiek, kad užrišus apsauga, ji prisitvirtina prie lovytės bortelio. Kitais atvejais, kai čiužinys yra maksimaliai nuleistas, apsaugėlė rišasi prie strypelių. Abiejų apsaugų aukštis ir išmatavimai nuotraukose  yra vienodi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 <-- Apsauga užrišta ant lovytės bortelio, nes čiužinuko pozija yra aukščiau. 

 

Apsauga užrišta ant lovytės strypelių, nes čiužinukas yra nuleistas į žemiausią poziciją. -->

 

Pusinė apsauga  tai apsauga kuri dengianti pusę lovytės kraštų.

Taip pat kaip ir pastaroji apsauga klientus šis variantas taip pat suklaidina, nes manoma, kad ši apsauga dengs pusę lovytės aukščio. Tačiau pusinė yra pilnos apsaugos, pusę Ilgio, o ne pusę lovytės aukščio. Standartinis aukštis yra 30cm. (nebent klientas derina individualų užsakymą, tuomet aukštį galima keisti). Tokia apsaugėlė gali būti rišama dviem būdais:

 

¾ apsauga -  tai apsauga kuri dengia 3 lovytės kraštus. Abi trumpas kraštines ir vieną ilgą.

 

Šią apsaugą dažniausiai renkasi tie tėveliai, kurie turi lovytę su nuleidžiamu vienu kraštu ir lovelę yra prisistūmę prie savo lovos arba tuo atveju, kai nori savo kūdikėlį matyti, taip palikdami neuždengtą vieną kraštinę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Visada rekomenduojame rinktis pilną apsaugą. Kodėl?

 

*Pilną apsaugą pirkti kainuoja pigiau, nei pirkti dvi atskiras pusines.

*Jeigu įsigijote pusinę ir matote, kad Jums po kurio laiko reikia dar vienos pusinės, kad būtų uždengtas visas lovytės perimetras, dažnai gali būti, kad užsakant dar vieną apsaugėlę, minimaliai skirsis audinio atspalvis. (nes kartais taip jau nutinka, kad iš tikėjo su nauja siunta gauname minimaliai pakitusį audinio atspalvį.) Turint pilna apsaugą šios problemos išvengsite.

*Nors pradžioje atrodo, kad Jums užteks tik pusinės, bėgant laikui vaikutis lovoje taps vis aktyvesnis miego metu ir tuomet  prireikia  uždengti visus kraštus.

*Pirkdami pilną apsaugą, galite gudrauti, ją transformuojant ir tvirtinant pasirenkant Jums reikiamą ir tinkamą jos ilgį. T.y. su maža gudrybe, pilną apsaugą galite lovytėje pradžioje pririšti kaip pusinę ar ¾, o vėliau pilnai pritvirtinti, kaip pilną.

 

Pavyzdys nuotraukoje. Apsaugėlę ištraukiate į lovytės išorę ir ją pritvirtinate iš išorės, tol kol prireiks pilno ilgio.


Apsauga lovyteiApsauga lovyteiApsauga lovyteiApsauga lovytei

 

 

 

 

 

 

 

 


O jei vis tik dar kyla klausimų ar abejonių kaip teisingai pasirinkti, mes tikrai mielai pakonsultuosime. Todėl lauksime Jūsų laiškų ir skambučių.

 

Keturios Kėdutės

Rašyti komentarą
Taip pat skaitykite
2015-08-28
Kaip išsirinkti lovytės patalynę kūdikiui?!  Dažnai svajoju apie CTRL+F mygtuką ne tik el. er...
2020-05-14
Kūdikis pirmuosius savo gyvenimo metus didžiąją laiko dalį valgo ir miega. Naujagimiai per parą išmi...
Susijusios prekės
"Vandenynų" kolekcijos apsaugėlės buvo kuriamos ryškesnių ir sodresnių spalvų. &Sca..
Nuo €3300
1880
Minimalistinė, tačiau išskirtinė balta lovytės apsauga iš "Sapnų Gaudyklė" k..
Nuo €3500
859
Minimalistinė, smėlinė apsauga lovytei. Šviesi spalva, lengvai bus priderinama prie kiekvieno..
Nuo €3300
1699
Minimalistinė, pilka lovytės apsauga "Sapnų gaudyklė" - mėgtsantiems ramias, klasikines, l..
Nuo €3500
1174
Rašyk
Skambink