Pirkimo ir grąžinimo sąlygos

Elektroninė parduotuvė www.4kedutes.lt priklauso ir yra operuojama MB "Mikim" .

 Į. k. 304045273

PVM kodas LT100010598717

Sąsk. nr. LT21 7044 0600 0802 8701, AB Seb bankas

Direktorė Justina Obolevičienė

Tel. nr. 867162668

El. p. info@4kedutes.lt

Adresas: Uosio g. 10A, Kaunas

Apžiūrėti gaminius gyvai arba atsiimti nuo šiol galite ir mūsų dirbtuvėlėse adresu Uosio g.10A, Kaunas ("Sabelijos" pastatas, šoninės pastato durys kairėje).

 

PIRKIMAS

„Keturios Kėdutės“ el. parduotuvėje rasite prekių, kurios jau yra pagamintos ir gali būti siunčiamos iš karto. Pasirinkę norimas prekes įkelkite jas į prekių krepšelį ir apmokėkite. Prekės išsiunčiamos ne vėliau kaip po 8 darbo dienų po apmokėjimo gavimo (žiūrėti pristatymo sąlygas).

APMOKĖJIMAS

Patvirtinus užsakymą kiekvienas pirkėjas gauna elektroninį laišką su užsakymo informacija, suma, užsakymo numeriu, bei apmokėjimo informacija. Visos prekės ir paslaugos apmokamos atliekant bankinį pavedimą į nurodytą sąskaitą arba pasinaudojus "bank link" paslauga per mūsų partnerių "Opay" sistemą. Taip pat galite pirkti išsimokėtinai, per "INBANK LIZINGĄ".

PAKUOTĖ

Perkant daugiau nei vieną prekę visos prekės yra pakuojamos į vieną pakuotę. Jei prie prekės yra pakuotės pasirinkimo galimybė, taip pat galite rinktis ir pakavimą į dėžutę.

DIZAINAS

​Keturios Kėdutės pasilieka teisę keisti audinių atspalvių toną bei nėrinių raštą į artimiausią galimą variantą, jei tai nekeičia bendro modelio vaizdinio.

INDIVIDUALŪS UŽSAKYMAI

Jeigu neradote Jums tinkančios prekės arba reikiamų konkretaus prekės modelio matmenų, rašykite mums: info@4kedutes.lt. Individualūs užsakymai, po suderinimo su klientu ir apmokėjimo, pagaminami per 2 savaites.

GRĄŽINIMAS

Jeigu Jūsų netenkina įsigytos prekės, susisiekite su mumis, nurodydami užsakymo datą, numerį, prekės modelį ir konkrečią priežastį el. paštu:   justina@4kedutes.lt

Atsakysime Jums  per 5 darbo dienas nuo el. laiško gavimo. Didžiausia mūsų vertybė – klientai, todėl visuomet stengiamės rasti kompromisą.

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

- Prekės nebuvo naudojamos;

- Prekės nebuvo sugadintos;

- Kiekviena grąžinama prekė yra originalioje ir nepažeistoje pakuotėje;

- Nuo prekių nebuvo nuimtos originalios etiketės;

- Grąžinamos prekės yra pilnos komplektacijos ir išlaikiusios savo prekinę išvaizdą;

- Prekė nebuvo skalbta.

DĖMESIO! Individualių užsakymų grąžinimas negalimas. Kadangi viskas derinama individualiai, tiek spalvos tiek dydžiai, ir paprastai, nei mes, nei Klientai negalime būti tikri dėl galutinio rezultato. Jei nesate pasiryžę prisiimti rizikos dėl Jūsų pageidavimų įgyvendinimo, rekomenduojame pasirinkti standartinius modelius, kurie yra technologiškai ir vizualiai išbandyti.

Grąžinama suma yra be siuntimo mokesčio, t.y. grąžinama tik prekės vertė. Iškilus klausimams prašome kreiptis: Telefonu +370  601 37274 arba el. paštu gabriele@4kedutes.lt

Rašyk
Skambink