Naujienos

Naujienos

Keturios Kėdutės nuolat turi naujienų!

 

Kartais tai naujos kolekcijos, modeliai, o kartais įžvalgos ir patyrimai. Kaitaip tariant - čia visas mūsų judėjimas pirmyn!

Vertybės ir "pamokos", kurias berniukui turi perduoti tėtis 0
  Mama nuo pat gimimo atlieka svarbiausią vaidmenį vaiko gyvenime - maitina, myluoja, guodžia, bara, moko, bet yra dalykų, kurių išmokyti turėtų tėtis - juk ne veltui vaikas yr..
Maudynės! Kaip maudyti kūdikį? 0
  Maudynės!   Anksčiau buvo teigiama, kad kūdikėlį maudyti reiktų kasdien, bet šiomis dienomis specialistai yra  linkę rekomenduoti, tai atlikti 2-3 kartus per savai..
Pirmųjų kūdikių kraitelių kolekcija! 0
      Ar pastebėjote, kad laukdami mažylio, kai praeina ta pirmoji laimės stadija, kažkurio momentu tarsi ištinka šokas - o tai ką dabar daryti?! Tiek viso reikės keisti s..
Trys vaikai! Nepagražinta tiesa. 0
Trys vaikai! Nepagražinta tiesa. Laura ir Vaidas jauni, aktyvūs dviejų berniukų Oresto (3m.) ir Aisčio (1m.) ir mergaitės Amelijos (6m.)  tėvai, kurie papasakojo mums, apie tai, ką rei&sca..
Kaip keičiasi moters kūnas? 0
  Ar dažnai pagalvojame, koks unikalus kūrinys yra moters kūnas? Jade Beall, neseniai atrasta nuostabi fotografė(https://www.instagram.com/jadebeallphotography/), šią istoriją pasakoj..
Naktys be sauskelnių 0
Jūsų 2-3 metų mažylis jau puikiai atlieka gamtinius reikalus ant puoduko, tačiau naktis tebėra sauskelnių metas? Nuo ko pradėti atpratinimą nuo sauskelnių naktimis?   Pirma - reikia daug ryžto..
Šventinės nuolaidos ir dovanos! 0
Vakarai ilgėja, dienos tamsėja. Ir kasmet būna taip sunku ištverti tą nuolaitinės nakties periodą. Jei nebūtų Kalėdų - tai turbūt užsidaryčiau miegamajame ir sakyčiau "Labas" žie..
Nauja pakuotė ir nuolaidos girliandoms! 0
Vasarą pradedame smagiai ir šventiškai nusiteikę! Juk vasara krikštynų, lauktuvių ir susitikimų metas.. Gera susitikti, gera džiuginti mažylius ir dovanoti. O tada dovanos tikrai ..
Pasipildžiusi pavasarinė "VAIVORYKŠTĖS" kolekcija 0
Pavasarį visada reikia atsinaujinti. Todėl pildom savo asortimentą spalvom ir pačiom geriausiom nuotaikom! Naudojame naujas technikas, ir dar nebandytas medžiagas. Tikiuosi pavyks ir Jus įkvėti naujie..
Šventinė kolekcija ir NAUJA pakuotė Jūsų dovanoms! 0
Vakarai tamsėja, o tai reiškia, kad jau tuoj tuoj pasitiksme tą ilgiausią ir tamsiausią naktį. Kas ten žino kodėl kažkas sugalvojo tada dovanoti dovanas. Gal kad natkis atrodytų šviesesn..
Rašyk
Skambink