Naujienos

Naujienos

Keturios Kėdutės nuolat turi naujienų!

 

Kartais tai naujos kolekcijos, modeliai, o kartais įžvalgos ir patyrimai. Kaitaip tariant - čia visas mūsų judėjimas pirmyn!

Šventinė kolekcija ir NAUJA pakuotė Jūsų dovanoms! 0
Vakarai tamsėja, o tai reiškia, kad jau tuoj tuoj pasitiksme tą ilgiausią ir tamsiausią naktį. Kas ten žino kodėl kažkas sugalvojo tada dovanoti dovanas. Gal kad natkis atrodytų šviesesn..
SKIAUTINUKAI: gabiems ir širdingiems 0
Kaupėm kaupėm ir prikaupėm nuostabių SKIAUTINUKŲ... Nes labai gaila švaistyti audinius, kai talentingos rankos dar tikrai gali kažką gražaus su jais nuveikti. Taigi  - išparduodame ..
APŽVALGA: Viliuko lovytė ir kiti reikalingi daiktai 0
                     Sužinojus, kad pilvelyje apsigyveno mažasis gyventojas, pradėjau mąstyti ir da..
Keturių Kėdučių MAMOS: Aš laukiuosi, o kas toliau? Pozityvios mintys apie laukimą, gimdymą ir atėjimą 0
Žinia, kad laukiesi ir netrukus tapsi mama, yra tikrai nuostabi ir nepakartojama. Ypač, kai vaikelis yra planuotas ir lauktas. Tuomet jausmas, kai šią naujieną patvirtina ne tik moterišk..
Vasaros šventės: krikštynos, gimtadieniai. DOVANŲ IDĖJOS! 0
Vasara nuostabus metas - geras oras, giedras dangus ir meilė tvyranti ore! Taip pat, tai įvairių įvairiausių švenčių metas. O šventėms reikia - DOVANŲ! Jos, žinoma, turi būti išskirtinės, nematytos, n..
Vėl SKIAUTINUKŲ dalybos! 0
Kaip jau tapo tradicija skiautukų DALYBAS!  Skiautinukai puikiai tinka įvairiems smulkiems rankdarbiams gaminti: lėlyčių rūbeliams, berniukų varlytėms, plaukų gumelėms, maišeliams,..
SKIAUTINUKŲ dalybos! 1
Artėjant didžiosioms metų šventėms visiems įprasta susitvarkyti namus, mes taip pat susitvarkėme savo dirbtuves. Šiuo būdu atsirado nuostabių spalvingų ir labai gražių skiautinukų, kurių..
Naujas produkas: PATALYNĖ KŪDIKIUI 0
         Šiandien Keturių Kėdučių dirbtuvėse svarbi diena! Nes pagaliau turime naują labai ypatingą ir reikalingą, ilgai galvotą ir dėliotą produktą: Nuo šiol galėsite įsigyti..
PASIDARYK PATS: Kalėdinės dekoracijos! 0
Šventės jau visai ne už kalnų! Didžiulis tempas, darbų užbaigimai, dovanų paieškos gali išmušti iš vėžių, todėl siūlome bent trumpam stabtelėti -susiburti su šeima ir pagaminti ką nors šventiško ir gr..
Mūsų dovana kiekvienam - NYKŠTUKAS ir ATVIRUKAS!!! 0
Štai ir atėjo ŽIEMA ŽIEMUŽĖ... Kartu su ja ir nenumaldomas gražiausių švenčių ilgesys, prisiminimai, laukimas... Ir, žinoma, DOVANOS!!! Taip taip, kartu su atėjusia žiema prasideda ir dovanų pa..
Rašyk
Skambink