Naujienos

Naujienos

Keturios Kėdutės nuolat turi naujienų!

 

Kartais tai naujos kolekcijos, modeliai, o kartais įžvalgos ir patyrimai. Kaitaip tariant - čia visas mūsų judėjimas pirmyn!

Naktys be sauskelnių 0
Jūsų 2-3 metų mažylis jau puikiai atlieka gamtinius reikalus ant puoduko, tačiau naktis tebėra sauskelnių metas? Nuo ko pradėti atpratinimą nuo sauskelnių naktimis?   Pirma - reikia daug ryžto..
Šventinės nuolaidos ir dovanos! 0
Vakarai ilgėja, dienos tamsėja. Ir kasmet būna taip sunku ištverti tą nuolaitinės nakties periodą. Jei nebūtų Kalėdų - tai turbūt užsidaryčiau miegamajame ir sakyčiau "Labas" žie..
Nauja pakuotė ir nuolaidos girliandoms! 0
Vasarą pradedame smagiai ir šventiškai nusiteikę! Juk vasara krikštynų, lauktuvių ir susitikimų metas.. Gera susitikti, gera džiuginti mažylius ir dovanoti. O tada dovanos tikrai ..
Pasipildžiusi pavasarinė "VAIVORYKŠTĖS" kolekcija 0
Pavasarį visada reikia atsinaujinti. Todėl pildom savo asortimentą spalvom ir pačiom geriausiom nuotaikom! Naudojame naujas technikas, ir dar nebandytas medžiagas. Tikiuosi pavyks ir Jus įkvėti naujie..
Šventinė kolekcija ir NAUJA pakuotė Jūsų dovanoms! 0
Vakarai tamsėja, o tai reiškia, kad jau tuoj tuoj pasitiksme tą ilgiausią ir tamsiausią naktį. Kas ten žino kodėl kažkas sugalvojo tada dovanoti dovanas. Gal kad natkis atrodytų šviesesn..
SKIAUTINUKAI: gabiems ir širdingiems 0
Kaupėm kaupėm ir prikaupėm nuostabių SKIAUTINUKŲ... Nes labai gaila švaistyti audinius, kai talentingos rankos dar tikrai gali kažką gražaus su jais nuveikti. Taigi  - išparduodame ..
APŽVALGA: Viliuko lovytė ir kiti reikalingi daiktai 0
                     Sužinojus, kad pilvelyje apsigyveno mažasis gyventojas, pradėjau mąstyti ir da..
Keturių Kėdučių MAMOS: Aš laukiuosi, o kas toliau? Pozityvios mintys apie laukimą, gimdymą ir atėjimą 0
Žinia, kad laukiesi ir netrukus tapsi mama, yra tikrai nuostabi ir nepakartojama. Ypač, kai vaikelis yra planuotas ir lauktas. Tuomet jausmas, kai šią naujieną patvirtina ne tik moterišk..
Vasaros šventės: krikštynos, gimtadieniai. DOVANŲ IDĖJOS! 0
Vasara nuostabus metas - geras oras, giedras dangus ir meilė tvyranti ore! Taip pat, tai įvairių įvairiausių švenčių metas. O šventėms reikia - DOVANŲ! Jos, žinoma, turi būti išskirtinės, nematytos, n..
Vėl SKIAUTINUKŲ dalybos! 0
Kaip jau tapo tradicija skiautukų DALYBAS!  Skiautinukai puikiai tinka įvairiems smulkiems rankdarbiams gaminti: lėlyčių rūbeliams, berniukų varlytėms, plaukų gumelėms, maišeliams,..
Rašyk
Skambink