Naujienos

Naujienos

Naujos kolekcijos l Patarimai l Šventės l Džiaugsmai l Kasdienybė l Aktualijos

Tai, kuo kasdien gyvena  "Keturios Kėdutes"

Atsinaujinusi "Šventinė" dovanų dėžutė 0
Dovanoti dovanas dažnam žmogui yra kur kas smagiau, nei jas gauti. Ilgai svarstėme, kad būtų dar šauniau padovanoti - dvigubą dovaną! Skamba išties puikiai, tiesa?! Sukūrėme tokį dov..
Veikla, skatinanti kūdikių smegenų vystymąsi 0
Šiuo metu ir patys mažiausi mūsų "žmogeliukai" kovoja su "korona viruso" izoliacija. Dienos ilgos, viena į kitą panašios, atsikartojančios, kartu atnešančios d..
Keturių Kėdučių Advento KALENDORIUS 0
Kiekvienais metais prieš šventes norisi pradžiuginti savo artimiausius. O juk mūsų artimiausi tai Jūs.. <3 Gal skamba kiek banaliai, bet mes, smulkūs verslininkai, amatininkai esame t..
Mūsų dangaus vaikas 1
- Adai, kur gyvena Tavo brolis?  Ten, rodydamas pirštu pro stogo langą, į dangų, atsako jaunesnysis brolis Adas :)   Prieš beveik 5 metus, 2015 metų lapkričio 24 dieną..
Pasidaryk pats su mažųjų pirštukų pagalba 0
Turint mažametį namų “grovėja” ir vakarams tapus itin ilgiems, vis ieškome kuo užimti vaikus, praleidžiant daugiau turiningo laiko drauge :) Šią idėją pasirinome, nes: ..
Pasipildžiusi "Girių" kolekcija 0
Pavasarį visada reikia atsinaujinti. Beeeeeeet, netikėtai visus užklupęs karantinas, ko gero pakoregavo kiekvieno gyvenimą, planus ir norus. Todėl šį kartą atsinaujiname vasarą, ir pa..
Pagalvės - kada laikas mažylį guldyti ant pagalvėlės? 0
Kūdikis pirmuosius savo gyvenimo metus didžiąją laiko dalį valgo ir miega. Naujagimiai per parą išmiega apie 16-18 valandų. Todėl yra labai svarbu, kad jų miegas būtų kokybiškas, komfort..
Vertybės ir "pamokos", kurias berniukui turi perduoti tėtis 0
  Mama nuo pat gimimo atlieka svarbiausią vaidmenį vaiko gyvenime - maitina, myluoja, guodžia, bara, moko, bet yra dalykų, kurių išmokyti turėtų tėtis - juk ne veltui vaikas yr..
Maudynės! Kaip maudyti kūdikį? 0
  Maudynės!   Anksčiau buvo teigiama, kad kūdikėlį maudyti reiktų kasdien, bet šiomis dienomis specialistai yra  linkę rekomenduoti, tai atlikti 2-3 kartus per savai..
Pirmųjų kūdikių kraitelių kolekcija! 0
      Ar pastebėjote, kad laukdami mažylio, kai praeina ta pirmoji laimės stadija, kažkurio momentu tarsi ištinka šokas - o tai ką dabar daryti?! Tiek viso reikės keisti s..
Rašyk
Skambink