SKIAUTINUKŲ dalybos!

SKIAUTINUKŲ dalybos!

Artėjant didžiosioms metų šventėms visiems įprasta susitvarkyti namus, mes taip pat susitvarkėme savo dirbtuves. Šiuo būdu atsirado nuostabių spalvingų ir labai gražių skiautinukų, kurių mes nebepanaudosime, o Jūs tikrai galėsite!!!

Skiautinukai puikiai tinka įvairiems rankdarbiams gaminti: lėlyčių rūbeliams, varlytėms, plaukų gumelėms, maišeliams...

 

KAS TIE SKIAUTINUKAI?

Tai mūsų audinių likučiai. Įvairiaspalviai, margi, viesnpalviai, pasteliniai - visokie. Gabaliukų dydžiai yra įvairūs, tačiau bent viena kraštinė yra nemažesnė nei 10 cm, o yra ir didesnių gabalų. Skiautinukus dedame į krūveles, kurios svoris ~150 g, kuriuos bendrai sudėjus gaunasi apie 1 kv. m. Tačiau gabaliukai yra netaisyklingų formų, tad kokią figūrą pavyks sudėti iš atsitiktinių būdu Jums pakliuvusių skiautelių, nežinia :) Tai yra tik orientaciniai skaičiai.

 

KAIP ĮSIGYTI?

1) Naujiena: galite atvykti pas mus į dirbtuves ir išsirinkti patys Jums patinkančias spalvas ir gabaliukus - Juos sversime. Maksimalus galimas kiekis vienam žmogui yra 3 komplekteliai po 150 g, tad būkime draugiški ir negodūs. Norinčiųjų yra labai daug, o skiautelių kiekis ribotas.

2) Mūsų adresas Raudondvario pl. 80-202, KAUNAS, Audimo pastatas. Reikia eiti pro "Administracijos" įėjimą ir kilti į antrą aukštą. Šalia yra Audimo parduotuvė. Pasiklydus skambinti Justinai tel.: 867162668.

3) Galime siųsti paštu arba kurjeriu. Norintieji rašykite el. paštu aurelija@4kedutes.lt (ne FB!) pateikdami TIK šiuos duomenis:

      a) Jūsų pageidaujamas ryšulėlių skaičius;

      b) pageidaujami spalvų tonai (parinksime savo nuožiūra, bet tikrai pasistengsime atsižvelgti);

      c) kaip siųsti (paštu (2eur) ar kurjeriu (3eur));

      d) Jūsų vardas, pavardė, adresas, telefono numeris;

Laiško paskirtis: Skiautinukai. Kadangi sulaukiame labai daug laiškų, tad būtų malonu, jei laikytumėtės aprašytos tvarkos, nes kitaip galime Jūsų laišką netyčia pražiūrėti. Jei turite klausimų skambinkite tel. 867162668 - Justina. Gavę Jūsų laišką atsiųsime sąskaitą apmokėjimui. Jei atsakyti užtruksime, vadinasi nespėjame. Atsakysime visiems, net jei skiautinukų nebeturėsime.

 

KIEK KAINUOJA?

- Vienas skiautinukų komplektas t. y. 150 g -  kainuoja 3 eur.

- Taigi skiautinukų savaitė prasideda :) Daug gražių spalvų ir kūrybinių idėjų!!!

 

P.S. Būkime kantrūs ir pakantūs, laikykimės taisyklių ir tvarkos :) Mes negalime 100% pažadėti, kad atsakydami į Jūsų laišką dar turėsime visų pageidaujamų spalvų skiautelių, tad galime tik pasistengti parinkti atitinkamą spalvų gamą, bet ne konkretaus dyžio ir spalvos gabaliukus. Žinoma, kas ateis patys, tai galės išsirinkti :)

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink