Daliname skiautinukus ir aukojame Mamų unijai

Daliname skiautinukus ir aukojame Mamų unijai

Daliname skiautinukus ir aukojame Mamų unijai

 

Ir vėl skiautinukų dalybos! Mūsų mielom rankdarbistėm linkėjimai nuo Keturių Kėdučių kolektyvo :) O kadangi padus kūtena meilės diena - truputį meilės kviečiame padovanoti kartu su mumis.

 

Šį kartą skiautinukų ryšulėliai bus parduodami už simbolinį mokestį, o visas surinktas lėšas PAAUKOSIME Mamų unijai(daugiau informacijos apie organizaciją rasite čia: www.mamuunija.lt ).

 

Kadangi paprastai norinčių būna daugiau, nei turime skiautinukų - pirmenybė bus tiems, kas tvarkingai įvykdys visas sąlygas :) Gerbkite mūsų laiką ir pastangas pasidalinti. Taigi:

- Kaina: vienas ryšulėlis - 2 eur; jei norėsite antro ryšulėlio, šis kainuos jau 3 eur(kiekis ribotas ir norisi pasidalinti su didesniu kiekiu žmonių, taip pat labai norime išvengti piktnaudžiavimo);

- Atsiėmimas: Kaune, Raudondvario pl. 80-202(Audimo pastatas), galima atvykti pirmadienį nuo 10 iki 16 val., jei nerasite, kur ateiti - skambinkite Aušrinei: +370 603 36 503; jei skiautinukų bus dar likę - galima bus atvykti ir trečiadienį;

- Pristatymas paštu: šį kartą skiautinukus siųsime ir į kitus miestus, pristatymas - 2 eur. Visi norintys gauti ryšulėlius paštu, siųskite laiškus el. p. ausrine@4kedutes.lt su tokia informacija:

1) Vardas, Pavardė, Adresas, tel. nr.;

2) Kiek ryšulėlių( vieną ar du norėsite įsigyti, primenu pirmojo kaina yra 2 eur, antrojo 3 eur, pristatymas paštu 2 eur);

3) Pageidaujamas atspalvis(pagal galimybes pasistengsime kiekvienam parinkti jo pageidaujamą spalvų gamą, tačiau tai vistiek bus rinkys, kurį gali sudaryti įvairūs skiautukai);

4) Pirmenybė teikiama tiems, kas tvarkingai užpildys pirmus tris punktus(atsiųs laiškus EL. PAŠTU, o ne fb, ar dar kaip nors :) ), tik gavę tvarkingą laišką - išsiųsime Jums sąskaitą pagal kurią turėsite atlikti mokėjimą. 

Siuntinukus stengsimės išsiųsti kuo skubiau, kad galėtumėte kuo greičiau imtis darbų darbelių :))

 

Primename, kad VISI už skiautukus surinkti pinigai, bus paaukoti :) Taip pat - skiautukų ryšulėliai yra gana maži, tai yra mūsų darbelių likučiai, tad patalynės iš jų tikrai nepasisiųsite, bet žaisliukas vaikiui tikrai išeis, tad įvertinkite ar Jums jo tikrai reikia, nes yra tų, kuriems reikia LABAI( tai rodo mūsų jau sukaupta patirtis). Labai prašome gerbti mūsų pastangas ir laiką, ir neužatakuoti skambučiais ir pasikartojančiais laiškais - kaip ir minėjau - pirmenybė tvarkingiausiem :) jei skiautukų neužteks - informuosime kiekvieną asmeniškai.

 

Didžiausi linkėjimai meilės dienos proga,

Justina

Keturios Kėdutės

 

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink