Nauja pakuotė ir nuolaidos girliandoms!

Nauja pakuotė ir nuolaidos girliandoms!

Vasarą pradedame smagiai ir šventiškai nusiteikę! Juk vasara krikštynų, lauktuvių ir susitikimų metas.. Gera susitikti, gera džiuginti mažylius ir dovanoti. O tada dovanos tikrai nesibaigia! Tad tęsiame šventinių pakuočių idėją ir pristatome nuostabią vasarišką dovanų dėžutę! Puikiai tiks įvairioms kūdikių lauktuvėms, tiks praktiškai viskam nuo kramtukų, migdukų, selikinukų, iki didesnių gaminių kūdikiams, tarkim rankšluostėlių, vaikiškų chalatų ar net pagalvėlių. Spalvas prideriname prie Jūsų pirkinių, kad dovana vaikeliui būtų kuo stilingesnė ir vientisesnė :)

 

Kaip įsigti?! 

Perkant beveik bet kurią prekę galite pasirinkti, kaip ją pakuoti - ar į mūsų maišelį, ar standartinę dėžutę, ar į šventinę. Jei norite įsigyti  ir supakuoti kelias prekes, dėžutę užtenka pasirinkti prie didžiausio pirkinio.

 

Tęsiame tuo pačiu stiliumi ir dar vienas nuostabus dalykas šią vasarą yra mūsų nuostabios POM POM kutukų girliandos su fantastiška 40% NUOLAIDA! Puikiai tiks papuošti jūsų šventę, padekoruoti vaiko gimtadienio stalą, o geriausia yra tai, kad jos liks jums ir tarnaus dar ilgai ilgai - galima bus ir toliau puošti vaikų kambarį, džiaugtis ir džiuginti kitus. Užsakyti galite čia>> 

Na o tiems, kas bijo prašauti - visuomet didžiausias pagalbininkas yra mūsų dovanų kuponas>>  

Tad švęskime vasarą, švęskime gyvenimą :)))

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink