Priešmokyklinės SKIAUTINUKŲ DALYBOS

Priešmokyklinės SKIAUTINUKŲ DALYBOS

Artėjant mokslo metams dar nuo vaikystės yra įstrigus tradicija - SUSITVARKYTI! Tvarkomės lentynas ir mokomės nekaupti... Na, bet kaip gali nekaupti, kai kiekviena spalva ir raštas tave kalbina ir kviečia kažką iš jos pagaminti :) Todėl mes sutaupom kiekvieną audinio atraižėlę ir, kai jau nebegalim iš jų nieko pagaminti patys, tada perleidžiam naujam gyvenimui - Jums. Žinome, kad mūsų draugų tarpe yra daug "rankdarbisčių" ir be galo talentingų mamų, kurios tikrai ras kur panaudoti mūsų skiautukus :)

Kadangi ankstesnė patirtis pasirodė, kad išdalinti skiautinukus yra daug didesnis darbas nei sukurti naują kolekciją, tad stengiamės kiek įmanoma supaprastinti visą procesą, tad labai labai prašome atsižvelgti į taisykles!!!

KAS TIE SKIAUTINUKAI?

Tai mūsų audinių likučiai. Įvairiaspalviai, margi, viesnpalviai, pasteliniai - visokie. Gabaliukų dydžiai yra įvairūs, tačiau bent viena kraštinė yra nemažesnė nei 10 cm, o yra ir didesnių gabalų. Skiautinukus dedame į krūveles, kurios svoris ~150 g. kas bendrai sudėjus gaunasi apie 1 kv.m. Tačiau gabaliukai yra netaisyklingų formų, tad kokią figūrą pavyks sudėti iš atsitiktinių būdu Jums pakliuvusių skiautelių, nežinia :) Tai yra tik orientaciniai skaičiai.

 

KAIP ĮSIGYTI?

1) Naujiena: galite atvykti pas mus į dirbtuves ir išsirinkti patys Jums patinkančias spalvas ir gabaliukus - Juos sversime. Maksimalus galimas kiekis vienam žmogui yra 3 komplekteliai po 150 g, tad būkime draugiški ir negodūs. Norinčiųjų yra labai daug, o skiautelių kiekis ribotas.

2) Mūsų adresas Raudondvario pl. 80-202, KAUNAS, Audimo pastatas. Reikia eiti pro "Administracijos" įėjimą ir kilti į antrą aukštą. Šalia yra Audimo parduotuvė. Pasiklydus skambinti Justinai tel.: 867162668.

3) Galime siųsti paštu arba kurjeriu. Norintieji rašykite el. paštu ausrine@4kedutes.lt (ne FB!) pateikdami TIK šiuos duomenis:

a) Jūsų pageidaujamas ryšulėlių skaičius;

b) pageidaujami spalvų tonai (parinksime savo nuožiūra, bet tikrai pasistengsime atsižvelgti);

c) kaip siųsti (paštu (2eur) ar kurjeriu (3eur));

d) Jūsų vardas, pavardė, adresas, telefono numeris;

Laiško paskirtis: Skiautinukai. Kadangi sulaukiame laaaaabai daug laiškų, tad būtų malonu, jei laikytumėtės aprašytos tvarkos, nes kitaip galime Jūsų laišką netyčia pražiūrėti. Jei turite klausimų skambinkite tel. 867162668 - Justina. Gavę Jūsų laišką atsiųsime sąskaitą apmokėjimui. Jei atsakyti užtruksime, vadinasi nespėjame. Atsakysime visiems, net jei skiautinukų nebeturėsime.

 

KIEK KAINUOJA?

Vienas skiautinukų komplektas t. y. 150 g -  kainuoja 3 eur.

Taigi skiautinukų savaitė prasideda :) Daug gražių spalvų ir kūrybinių idėjų!!!

 

P.S. Būkime kantrūs ir pakantūs, laikykimės taisyklių ir tvarkos :) Mes negalime 100% pažadėti kad atsakydami į Jūsų laišką dar turėsime visų pageidaujamų spalvų skiautelių, tad galime tik pasistengti parinkti atitinkamą spalvų gamą, bet ne konkretaus dyžio ir spalvos gabaliukus. Žinoma, kas ateis patys, tai galės išsirinkti :)

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink