Šventinė kolekcija ir NAUJA pakuotė Jūsų dovanoms!

Šventinė kolekcija ir NAUJA pakuotė Jūsų dovanoms!

Vakarai tamsėja, o tai reiškia, kad jau tuoj tuoj pasitiksme tą ilgiausią ir tamsiausią naktį. Kas ten žino kodėl kažkas sugalvojo tada dovanoti dovanas. Gal kad natkis atrodytų šviesesnė, o gal kad pats laukimas būtų malonesnis. O dovanoti yra gera. Ypač patiems mažiausiems, kurie apdovanoja pačia nuostabiausia ir nuoširdžiausia šypesena. 

 

Kaip ir kasmet paruošėme Jums šiltą ir jaukią dovanų vaikams ir kūdikiams kolekciją, prisotintą šventiškumo. Nors ir subtiliai, bet stengėmės nenukrypti nuo savo stiliaus - viskas saikinga, paprasta ir žinoma iš visos širdies. Keturios Kėdutės be galo pamilo liną, tad Kalėdinėje kolekcijoje rasite gultelius kūdikiams, pagalvėles karūnas, minkštučius pledukus ir galvos karūnas vaikučiams pasipuošti. Gaminiai dekoruoti sidabriniu siūlu - kad būtų daugiau magijos.. Taip pat kolekcijoje yra pat nauji pataliukai vaikams su sidabrinėmis žvaigždelėmis. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O dar:  du nauji nerealūs sėdmaišiai - dideli ir praktiški - tinkama dovana tiek vaikams, tiek suaugusiems. 

Visą kolekciją rasite čia

 

Dar labai džiaugiamės draugyste su MUSĖMIS - visada labai smagu pasipildyti savo fotosesijas skoningais gaminiais! Nerealūs plakatai namams -rekomenduojame čia: www.muses.lt :) 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bet didžiausias mūsų šiųmetinis džiaugsmas yra šventinė DĖŽUTĖ! Plušėjome visą vasarą - rinkom konkorėžius ir dėliojom spalvas. Juk išrinkti artimiesiems tobulą dovaną ir taip yra iššūkis, tad labai norėjome tapti tais Kalėdų senelio elfais ir kiek įmanola labiau palengvinti dovanų paieškas. Taigi prie visų prekių yra galimybė pasirinkti ne tik mūsų įprastą dovaninę pakuotę, bet ir specialų šventinį įpakavimą. Vienodų dėžučių nėra - kiekviena savaip ypatinga ir nuostabi!

 

 

 

 

 

 

 

 

Valio! Linkime išrinkti pačias geriausias dovanas savo kūdikėlianms ir vaikams.. Juk taip gera, švęsti kartu!

Linkėjimai,

Keturios Kėdutės

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink