Šventinės nuolaidos ir dovanos!

Šventinės nuolaidos ir dovanos!

Vakarai ilgėja, dienos tamsėja. Ir kasmet būna taip sunku ištverti tą nuolaitinės nakties periodą. Jei nebūtų Kalėdų - tai turbūt užsidaryčiau miegamajame ir sakyčiau "Labas" žiemos miegui.. Švenčių laukimas, pasiruošimas viskam suteikia kažkokios magiškos prasmės - galvoju apie Jus, mūsų klientus, kaip ir ką tokio ypatingo paruošti šventiniam sezonui, kokių dovanų Jums labiausiai norisi. Idėjas fotosesijai kurame jau nuo kokio rugpjūčio, nes norisi viską apgalvoti iš anksto. 

 

Šiemet visų pirma dalinsimės GERUMU. Jau turbūt esate matę, kad pas mus galite įsigyti "Padedu augti" atvirukus. Juose yra nufotografuoti trapieji neišnešiotukai, o įsigydami tokį atviruką prisidedate prie paramos šiai organizacijai. O šventiniu laikotarpiu

- kiekvienam užsakymui  po vieną tokį atviruką PADOVANOSIME,

O Jūs galėsite padovanoti savo artimiesiems švenčių proga. Jei norite, galite įsigyti ir daugiau atvirukų - apie patį projektą ir idėją daugiau čia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nors nuolaidomis dalinamės tik išskirtiniais atvejais, bet švenčių proga sukurti galimybę daugiau Jūsų įsigyti trokštamus gaminius, jau tapo tradicija. Tad magiškas nuolaidų trejetukas, šiam švenčių sezonui:

1) Mūsų naujienai MAMOS ir VAIKO chalatų rinkiniui 15% nuolaida. Modeliai čia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2) Šiltiems didesniems vilnos pledams 25%nuolaida. Užsakyti čia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3) Personalizuotims, asmeniškiems BODŽIUKAMS - 20% nuolaida čia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taip pat primenu, kad galite rinktis įvairias mūsų pakuotes: paprastą standartinį maišelį, standarinę dovanų dėžutę ir ŠVENTINĘ specialią pakuotę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taigi smagaus ir jaukaus Jums laukimo,

Šiltai,

Justina,

Keturios Kėdutės

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink