Garstyčių lininės apsaugėlės lovytei "Paslaptys"

Prekės kodas: KK_LN_APS0020

Turimas kiekis: Pagaminti galime

€4900 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Garstyčių lininės apsaugėlės lovytei - idomiam ir stilingam interjerui

Garstyčių lininės apsaugėlės lovytei yra ryškiausios iš visos "Paslapčių" kolekcijos. Garstyčių spalva yra gyva, traukianti akį, tačiau taip pat labai organiška. Gal dėl to, kad yra šiek tiek prigesinta, ji vistiek asocijuojais su pasteliniais žemės atspalviais, atrodo rami ir maloni akiai. Šią spalvą parinkome tiems, kas nori ne tik dailaus derinio interjere, bet taip pat ir šiokio tokio akcento. Kad kūdikio kraitelis turėtų savo chakterį ir individualią estetiką. Prie šios spalvos apsaugėlės lygiai tap pat puikiai derės ir garstyčių spalvos patalynės užvalkalai. Tačiau norintiems sukurti įvairesnį, ar kiek ramesnį įvaizdį lygiai taip pat rekomenduojame ir kitus "Paslapčių" kolekcijos pataliukus, paklodes ar sijonėlius. Visos keturios spalvos yra tarpusavyje suderinamos.

Garstyčių lininės apsaugėlės lovytei - praktiška ir paprasta 

Lovytė yra ta vieta, kur mažylis praleidžia tikrai daug laiko. Joje vykta daugybė pirmų kartų, lygiai kaip ir daugybė "avarijų". Tad apsaugėlė, bei kiti pataliukai turi visa tai atlaikyti ir vis tiek išlaikyti savo formą, funkciją ir spalvą. Tad garstyčių spalva ypač tinka, jei norisi nesukti galvos dėl perdėtos tvarkos. Ši spalva mažiau tepli, ne taip matosi mažytės kasdienės "nelaimės", tokios kaip atpylimas ar seilėti mažylio bučiniai. O jei visgi reikėtų apsaugėlę skalbti, tai padaryti labai paprasta, nes galite tai daryti skalbimo mašina. Mūsų gaminamos apsaugėlės yra tvirtos, ilgaamžės. Būtent šiam modeliui yra parinktas minkštas lininis audinys. O tam, kad apsaugėlė išlaikytų formą, yra parinktos vertikalios dekoratyvinės siūlės. Šis peltakis padeda apsaugėlei išlikti stačiai ir nesusmukti. Vos tik kūdikis pradeda vartytis ir sukiotis lovytėje, apsaugėlė yra tikra pagalbininkė. Todėl ypač svarbu tvirtas ir teisingas apsaugėlės tvirtinimas. Apsaugėlės raišteliai yra prisiūti tam tikrose vietos, kad apsaugėlė gerai įsitemptų. Mes pasirūpinome patogiu rišti raištelių ilgiu. Keturių Kėdučių lovelės apsaugėlės yra kokybiškos tiek audiniais, tiek gamybos technilogija. 

Informacija: 

Sudėtis: 100% linis audinys išorėje/sintepono užpildas viduje

Spalva: Garstyčių spalvos;

Daugiau informacijos:

*Apsaugėlės aukštis: 30cm;

*Tvirtinama 40cm ilgio raišteliais;

*Persiūta vertikaliomis peltakio siūlėmis;

*Jeigu jūsų kūdikio lovytės galai yra uždari (lovytė galuose neturi strypelių) labai svarbu tai paminėti užsakymo komentare.

---

Svarbu! Jūsų lovytė kitokio dydžio? Susisiekite su mumis, galime pagaminti apsaugėlę pagal Jūsų individualius išmatavimusJums tereikia parašyti mums šiuo el paštu:

gabriele@4kedutes.lt

 

Apsaugėlė kompaktiškai susukta gyvena Keturių Kėdučių pakuotėje.

---

Gaminio priežiūra

 

*Gaminio spalva gali nežymiai skirtis dėl skirtingų ekrano nustatymų.

Papildoma informacija apie prekę
Gaminys Apsaugėlė
Raštas Vienspalvis
Audinys Linas
Spalva
Spalva Geltona
Apsaugėlė
Apsaugėlės tipas Ištisinė
Susijusios prekės
Rašyk
Skambink