Kūdikio kraitelis į LIGONINĘ

Prekės kodas: KK_RINK0042

Turimas kiekis: Pagaminti galime

€6990 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Kūdikio kraitelis į ligoninę - kai norisi būti pasiruošus

Kūdikio kraitelis į ligoninę - nepakeičiamas rinkinys tiek vykstant į gimdymo namus, tiek pirmaisiais gyvenimo mėnesiais.  Juk besilaukiant mažylio ir neturint praktikos sunku susigaudyti, kas galėtų būti reikainga ir naudingiausia, o ko nepanaudosite - tik užims bereikalingą vietą krepšyje. Todėl šis naujagimio rinkinys yra pakankamai minimalus, saikingas, bet kiekvienas daiktas yra aktualus pirmosiosmis kūdikio gyvenimo dienomis, tiek švelnus pledukas, tiek rankšluostėlis. O mamai, vos pradėjusiai maitinti, labai pravers įdėklai į liemenėlę. Kraitelį sudaro šeši būtiniausi dalykai, o perkant viską kartu yra žymiai pigiau!

Kūdikio kraitelis į ligoninę - universalūs, kokybiški gaminiai

Kurdami kolekcijas ir naujus gaminius visų pirma renkamės taip, kad gaminys būtų ilgaamžiškas. Kad galėtumėte naudoti jį vėl ir vėl, tiek audinių tiek pačios gamybos kokybė turi atitikti labai aukštus reikalavimus. Tad kiekvienas daiktas yra gaminamas kruopščiai ir su dėmesiu. Baltą spalvą šiam rinkiniui pasirinkome todėl, kad galėtumėte daug kartų skalbti - tiek, kiek reikia, o gaminiai neprarastų savo pirminės spalvos ir išvaizdos. Juk gimus mažyliui nėra kada labai galvoti apie estetiką, o kad kūdikio kambarys ir jo artimiausia aplinka būtų graži ir tvarkinga - vis tiek norisi. Tad šis kūdikio kraitelis yra pagalba mamai ir tėčiui ne tik pirmąjį mėnesį, bet gaminiai Jums tarnaus dar ilgai.

Kūdikio kraitelį sudaro:

1. Baltas rankšluostis su gobtuvu

Švelnutis ir minkštutis rankšluostis puikiai tiks po smagių maudynių vonioje! Be to, rankšluostėlis turi gobtuvą. Susisupti, sušilti, nusišluostyti!

Sudėtis: 100 proc. medvilninis frote audinys

Matmenys: ~70x70 cm


2. 3vnt. mažų rankšluostėlių

Švelnūs mini rankšluostėliai/pašluostukai puikiai tiks pavalyti susitepusią maistu burnytę, nuvalyti maistą tyrinėjančias rankytes..

Sudėtis: 100 proc. medvilninis frote audinys

Matmenys: ~ 21x30 cm


3. Didelis, dvigubas baltas marlinis vystyklas

Natūralaus medvilnės pluošto vystyklas. Reikalingas visur! Namuose, kelionėje, lauke ar svečiuose. Pakankamai didelis tam, kad pilnai apgaubti , suvystyti kūdikėlį.

Sudėtis: 100% medvilnė

Dydis: 100x100 cm.


4. Migdukas "žvaigždelė"

Minkštas ir lengvas medvilninis muslino migdukas kūdikiui. Kad būtų kuo mažiau sunkumų užmigti ir vaikas jaustųsi saugesnis ir ramesnis. Migdukas pagamintas iš švelnaus ir minkšto muslino (merliuko), kuris švelniai liesis prie kūnelio, galvytės, o minkšta žvaigždelė, leis nurimti, gniaužiant ją delniukuose, ir nuskraidins į saldų sapnų pasaulį.

Sudėtis: 100 proc. medvilnė

Matmenys: ~32x32 cm (plius žvaigždelė)


5. Švelnus pledukas

Minkštutėlis pledukas, kuris labai pravers ligoninėje tik gimus kūdikiui, norint jį suvystyti ne į ligoninės o į savąjį pleduką. Taip pat pravers ir palatoje kaip užklotukas. Vėliau pledukas gali būti puikiai panaudojamas pietų miegeliui, atšilus orams, ilgiems pasivažinėjimas vežimėliu lauke arba kaip užtiesaliukas kelionėje automobiliu. Patogus pasiimti bet kur, nes užima labai mažai vietos, o tai ypač aktualu šiandienos tėvelių gyvenimo tempui.

Sudėtis: viena pusė 100% medvilnė su pilkomis smulkiomis žvaigždelėmis, kita pusė minkštutėlis MINKY audinys

Matmenys: 70x90 cm


6. Daugkartiniai įklotai į liemenėlę mamai, 6vnt.

Žindančioms mamos be galo pravartus ir naudingas daiktas. Kuomet mažylis žindo vieną krūtį, iš kitos kone fontanu gali lietis pienukas, ar tiesiog būnant ne namuose. Norėjome padėti išvengti pieno dėmių ant drabužių, tad pagaminome daugkartinio naudojimo sugeriančius ir neperšlampančius įklotėlius į liemenėlę.

Įklotėlis pagamintas iš kelių sluoksnių, bet nėra storas, todėl paslėptas po liemenėle nebus matomas. Prie spenelių besiglaudžianti švelni muslino medvilne, o išorėje neperšlampantis audinys su švelniu pūkeliu, o viduje sugeriantis frote sluosknis.Visi gaminiai gyvena Keturių Kėdučių pakuotėse.

Jei norite, kad viskas būtų supakuota į dėžutes, pasirinkite pakavimo variantą.

Papildoma informacija apie prekę
Gaminys Kraiteliai
Susijusios prekės
1498
Rašyk
Skambink