Kūdikių patalynė "Debesys"

Naujiena

Prekės kodas: KK_DB_PAT

Turimas kiekis: Pagaminti galime

€4700 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Kūdikių patalynė "Debesys" - asmeniška ir ypatinga

Ši nauja kūdikių patalynė "Debesys" ypatinga ne tik tuo, kad yra dekoruota siuvinėtais debesėliais, tačiau Jūs galite pasirinkti išsiuvinėti ir mažylio vardą. Tai visuomet bus išskirtinė ir asmeniška dovana sau ir Jūsų mažyliui. Galite rinktis abu variantus: tiek debesėlių arba ir vardo, ir debesėlių siuvinėjimą. 

Nuostabi kolekcija ramiam ir saldžiam kūdikio miegui

Kūdikių patalynė "Debesys" tuo pat metu yra universali ir kartu išskirtinė. Sąmoningai pasirinktos pastelinės spalvos derės prie įvairaus interjero. Jos padeda kurti ramią aplinką mažyliui, jam lengviau atsipalaiduoti ir užmingti. Būtent dėl spalvų ši kolekcija tinka tiek berniukams tiek mergaitėms, pritaps tiek neutraliame, tiek drąsesniame interjere. Pats audinys yra aukštesnės klasės muslinas - dailiai glamžus medvilnės audinys, kuris su kiekvienu skalbimu tik minkštėja ir tampa vis malonesnis. 

Ieškote ypatingos dovanos - "Debesų" kolekcija būtent tai!

Kiekvienas mažylis nusipelno būti apdovanotas nuostabiausiais linkėjimais. Tegul jie keliauja kartu su dovanomis iš Keturių Kėdičių. "Debesų" kolekcija kalba apie universalumą - apie grožio ir praktiškumo derinį. Patalynė ir kiti gaminiai yra ne tik be galo jaukūs ir mieli, tačiau jie yra pagaminti iš ilgaamžių audinių, pagal mūsų per dešimtmetį išdirbtą technilogiją. Tad dovanodami vieną iš kolecijos gaminių kiekvienam mažyliui sukursite dar ir papildomą pridėtinę vertę.

---

Sudėtis: 100% medvilnės muslinas;

Spalva: šviesi pilka, tamsi pilka, kakavinė;

Į pataliukų komplektą įeina:

*Pagalvės užvalkalas;

*Antklodės užvalkalas;

Paklodė prie pataliukų nepriklauso, ją galima užsakyti papildomai. Prie šių pataliukų derinama balta medvilninė paklodė. Taip pat galime pasiūlyti, paklodžių komplektus, kuriuos įsigyti galite čia.

---

Svarbu! Jeigu Jūsų patalynė yra kitų matmenų – galime pagaminti pataliukus pagal Jūsų individualius išmatavimus. Jums tereikia susisiekite su mumis šiuo el paštu:

gabriele@4kedutes.lt

 

Pataliukai gyvena Keturių Kėdučių firminiame maišelyje.

 

Gaminio priežiūra

*Gaminio spalva gali nežymiai skirtis dėl skirtingų ekrano nustatymų.

Papildoma informacija apie prekę
Gaminys Patalynės užvalkalai
Raštas Vienspalvis
Audinys Medvilnė
Spalva
Spalva Pilka
Rašyk
Skambink