Chalatai moterims

Chalatai moterims

CHALATAI MOTERIMS IR NE TIK MAMOMS

Šie chalatai moterims ir mamoms yra jaukūs ir smagūs. Kurdami chalatus stengėmės, kad jie būtų universalūs, tinkami nešioti tiek nėštumo metu, tiek patogūs po jo. Modelis yra laisvas, lengvas kimono stiliaus. Chalatėliai yra 3/4 rankovėmis, nevaržantys judesių, komfortiški, pritaikyti mamytės pilvukui, o pagimdžius jaukiai susiaučiami. Tad nėra pojūčio, kad nešioji per didelį drabužį. 

Chalatai moterims pagaminti iš dviejų nuostabių audinių

Du chalatėlių variantai muslino ir vaflinio audinio ypač puikiai sugeriantys drėgmę! Muslino chalatai- plonesni ir lengvesni, puikiai skalbiasi, greitai džiūsta. Surišami elegantišku dirželiu. Muslinas pasižymi ir dideliu atsparumu skalbimui. Kaskart skalbiant chalatėlis tik minkštės! Vafliniai chalatai - šiek tiek storesni ir sunkesni, tačiau minkštas, tvirtas, jaukus ir malonus prie kūno. Šis chalatėlis dėl patogumo turi dvi išorines, gilias kišenėles, bei ilgą dirželį.

Chalatas tai puiki dovana tiek sau, tiek kitai

Chaltėlis yra kiekvienos moters vonios palydovas, tad dažnai norisi, kažko tikrai ypatingo. Šie cahalati yra pastelinių ir žavių spalvų, derantys prie mūsų vaikiškų chalatėlių, jei kartais norėtmėte suskurti mamytės ir mažylio derinuką. Tai puiki dovana tiek sau asmeniškai, tiek kitai moteriai, kuri vertina kokybę, ilgaamžiškumą ir praktiškumą. Kita vertus, tai jie yra gana elegantiški ir jaukūs, tad įkvėps ilgesniems vonios ritualams. Dar vienas puikus naujas gaminys tai yra galvos plaukų ranksluostis - nuostabus priedas prie vonios chalato, dar labiau išpildys Jūsų vonios ritualus.

Rašyk
Skambink