• Skiautinukai įvairūs
Naujiena

Prekės kodas: SKIAUT003

Turimas kiekis: Sandėlyje

€3.00

Kaupėm kaupėm ir prikaupėm nuostabių SKIAUTINUKŲ... Kad būtų daugiau vietos naujiems siuviniams - išparduodame skiautinukus! Visi tokiais dailiais pundeliais - tiems, kas turi fantazijos ir dar daugiau noro :)

Visus už skiautinukus surinktus pinigus PAAUKOSIME. Tad kiekvienas nusipirkęs skiautinukus galės pasigaminti mielą rankdarbį ir tuo pačiu parems tuos, kam pagalbos labai reikia.

KAS TIE SKIAUTINUKAI?

Tai mūsų audinių likučiai. Įvairiaspalviai, margi, viesnpalviai, pasteliniai - visokie. Gabaliukų dydžiai yra įvairūs, tačiau bent viena kraštinė yra nemažesnė nei 10 cm, o yra ir didesnių gabalų. Skiautinukus dedame į krūveles, kurios svoris ~150 g, kuriuos bendrai sudėjus gaunasi apie 1 kv. m. Tačiau gabaliukai yra netaisyklingų formų, tad kokią figūrą pavyks sudėti iš atsitiktinių būdu Jums pakliuvusių skiautelių, nežinia :) Tai yra tik orientaciniai skaičiai.

KAIP ĮSIGYTI?

1) Galite atvykti pas mus į dirbtuves ir išsirinkti patys Jums patinkančias spalvas. Juos surišime į bendrą ryšulėlį ir galėsite vietoje atsiskaityti grynaisiais.

2) Mūsų adresas: Uosio g. 10a, KAUNAS, šalia Hyper Maximos. Pasiklydus skambinti Aurelijai tel.: 868545717

3) Galime siųsti paštu, paštomatu arba kurjeriu. Tiesiog įsidėkite į krepšelį norimą ryšulėlių kiekį ir pasirinkite pristatymo būdą.

Skiautinukai puikiai tinka įvairiems rankdarbiams gaminti: lėlyčių rūbeliams, varlytėms, plaukų gumelėms, maišeliams...

Rašyk
Skambink