Vaikiskos sūpynės

Vaikiskos sūpynės

VAIKIŠKOS SŪPYNĖS PADEDA NUSIRAMINTI PAČIU MALONIAUSIU BŪDU

Vaikiškos sūpynės yra dovana ne tik mažyliui, bet ir jo tėvams. Nuo mažens sūpuojame kūdikį ant rankų, paskui lovelėje.. O tada jie pajunta tą nuostabų nesvarumo jausmą, kai pirmą kartą įsėda į sūpynes! Tai universali kalba tinkanti kiekvienam vaikui. Visi, tiek be galo judrūs, tiek ypač ramūs vaikai, pajunta supimosi džiaugsmą, todėl tai puikus būdas vaikus užimti ir džiuginti. Dauguma vaikų nurimsta, net ir užmiega besisupdami, o ir raginti "eikim pasisupti" taip pat nereikia. Tai toks užsiemimas iš kurio, ko gero, niekada neišaugama.. o vaikiškos sūpynės viena smagiausių vaikystės pramogų, nepamirštama ir traukianti vėl ir vėl.

Vaikiškos supynės tinka vos pradėjusiems sėdėti

Vaikiskos supynes vaikamsŠios supynės yra tvirtos ir patvarios. Sukurtos taip, kad mažylis nuo pat pirmų tvirto sėdėjimo akimirkų jau gali saugiai leisti dienas besisupdamas. Priekis ir šonai yra uždari, taip pat mažylis yra prisegamas dirželiu. Tad vaikas galės suptis ne tik prilaikomas tėvų, bet ir savarankiškai pajusti supimosi esmę. Į sųpynes rekomenduojame įdėti pagalvėlę, taip vaikui bus minkščiau ir maloniau sėdėti. Pačios sūpynės pagamintos iš kieto brezentinio audinio. Šis audinys yra skirtas ne tik vidaus, bet ir lauko naudojimui. Tad supynes pavasarį galite pernešti į lauką, o štai žiemos metu jos labai tiks vaiko kambaryje.

Dovana gimtadieniui, Kalėdoms ir krikštynoms

Jeigu nežinote ką padovanoti vaikui, tai gali būti nuostabi dovanos idėja gimtadienio ar krikštynų proga, puikiai tinkanti leisti vasarą lauke po medžiu, bei žiemos vakarus supantis namuose, nes jos yra pritaikytos naudoti tiek lauke, tiek viduje! Supynės yra keletos spalvų, tad išsirinksite tinkamiausią, gražiausią ir praktiškiausią spalvą. Prie vaikiškų sūpynių galite pasirinkti ir pagalvėlę pagamintą iš tokio paties audinio. Tad džiuginkime savo mažuosius tomis nuostabiomis nesvarumo akimirkomis. Potyris yra didžiausia dovana!

Rašyk
Skambink