Žydra "Vandenynų" lovytės bortelio apsaugėlė

Prekės kodas: KK_MD_BRTL0015

Turimas kiekis: Pagaminti galime

€1900 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Visi kas mėgsta paslaptingą spalvų žaismą ir įvairovę turėtų atkreipti dėmesį į “Vandenynų” kolekcijos lovytės apsaugėles. Gaivios, sodrios, akį traukiančios spalvos, kūdikėlio kambaryje įneš daug gaivos ir geros nuotaikos, bei emocijų antplūdį. Juk tik patys mus supančioje aplinkoje, galime sukurti jaukumą ir ramybę.

---

Naujos, ryškios, sodrios spalvos, kūdikėlio kambaryje sukurs išskirtinį akį traukiantį, gaivų dizainą. Prie šių bortelio apsaugėlių galite priderinti ir lovytės apsaugą, kurią rasite čia, arba lovytės sijona, kurį apžiūrėti galite čia. Bortelio apsaugėlės dedamos ant abiejų lovytės kraštų, arba tik ant to, kuris atsuktas į kambarį ir yra labiausiai naudojamas. Galime pagaminti apsaugėles ir trumposioms lovytės kraštinėms.

---

Sudėtis:

Išorė: 100% medvilnė / Vidus: neaustinė putlioji medžiaga;

Spalva: Žydra;

Išmatavimai:

Ilgis: 120cm arba 140cm (skirtas ilgajai borto kraštinei uždengti.);

Plotis: apie 14cm;

Bortelis tvirtinasi vienspalviais medvilniniais raišteliais , 120cm ilgio tvirtinasi 6poromis raištelių, 140cm ilgio tvirtinasi 7 poromis raištelių.

---

Jeigu neradote patinkančio audinio, dizaino ar išmatavimų – susisiekite su mumis, galime pagaminti bortelio apsaugėlę, pagal Jūsų individualius išmatavimus. Jums tereikia parašyti mums šiuo el paštu:

gabriele@4kedutes.lt

 

Bortelio apsaugėlė gyvena Keturių Kėdučių pakuotėje.

Gaminio priežiūra

*Gaminio spalva gali nežymiai skirtis dėl skirtingų ekrano nustatymų.

 

Papildoma informacija apie prekę
Gaminys Bortelio apsauga
Raštas Vienspalvis
Audinys Medvilnė
Spalva
Spalva Melsva
Susijusios prekės
Rašyk
Skambink