Kraitelis kūdikiui: Antklodė, pagalvė, žindymo pagalvė, drėgmę sugeriantis antčiužinis

Populiari

Prekės kodas: KK_RINK0003

Turimas kiekis: Pagaminti galime

€8349 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Reikalingas ir nepakeičiamas rinkinys laukiant kūdikio atėjimo! Kraitelį sudaro trys būtiniausi dalykai, o perkant viską kartu yra žymiai pigiau!

1) Antklodės ir pagalvės komplektas.

Keturių Kėdučių patalynės komplektas puikus pasirinkimas rūpestingoms ir mylinčioms mamoms, ieškančioms savo mažyliui tinkamiausios patalynės. Komplekto paviršius prisotintas alavijų ekstraktu, kuris turi antibakterinių savybių, suteikia patalynei purumo ir minkštumo, o kūdikiui – malonios šilumos pojūtį.

Šios patalynės audinys yra ne tik švelnus, bet ir patvarus bei laidus orui, todėl užtikrina ilgai išliekantį lengvumo ir natūralumo pojūtį. Praktiškas, stiprus, ilgaamžis, užtikrina oro cirkuliaciją ir nesielektrina. Puikus komplektas jūsų vaikeliui!

Aprašymas:

- Išmatavimai: 100x135 cm, 40x60 cm;

- Spalva: balta;

- Pagaminta iš naujomis technologijomis apdirbto poliesterio pluošto;

- Pasižymi antibakterinėmis savybėmis;

- Rekomenduojama alergiškiems kūdikiams;

- Audinys prisotintas alavijų ekstraktu, ramina ir gaiviną odą;

- Atitinka OEKO-TEX 100 standartą (Oeko-Tex 100 standartas griežtai kontroliuoja kenksmingų medžiagų kiekį tekstilėje);

- Lengvai prižiūrima;

- Ypač laidi orui.

 

Atskirai galima įsigyti čia

 

2) Neperšlampamas antčiužinis.

Nepakeičiama apsauga kūdikio čiužinukui tuo metu, kai mokomės miegoti be sauskelnių! Kūdikio lovytės antčiužinis sugeria šlapimą ir kūdikis gali miegoti ramiau.

Šis dėgmę sugeriantis paklotas tiesiamas po paklode, yra sudarytas iš 4 sluoksnių ir yra nepralaidus drėgmei, ją sulaiko savyje - sugeria NET iki 1,5 l skysčio. daugkartinio naudojimo - skalbti galima iki 200 kartų ir nepraranda savo savybių.

Atskirai galima įsigyti čia

 

3) Žindymo pagalvė.

Maitinimo-žindymo pagalvė yra skirta palengvinti žindymo procesą. Ši pagalvė padės sumažinti nugaros skausmą, įtampą kaklo srityje, raumenų įtempimą, taip pat krūtų skausmą, dėl netinkamai pasirinktos kūdikio padėties žindymo/maitinimo metu. Taip pat pagalvėlė gali būti naudojama kaip apsauga vaikams, kuriems reikia pagalbos pirmiesiems bandymams savarankiškai sėdėti.

Atskirai įsigyti galima čia

Papildoma informacija apie prekę
Gaminys Kraiteliai
Susijusios prekės
Rašyk
Skambink