• Lavinamieji  kilimo žaisliukai
  • Lavinamieji  kilimo žaisliukai
  • Lavinamieji  kilimo žaisliukai
  • Lavinamieji  kilimo žaisliukai
  • Lavinamieji  kilimo žaisliukai
Naujiena

Prekės kodas: KK_MD_KLM0035_ZSL

Turimas kiekis: Pagaminti galime

€39.90

Pirkdami šią prekę gausite tik lavinamuosius žaisliukus, be kilimėlio. Šie žaisliukai skirti lavinamajam žaidimų kilimėliui - vandenynų žvaigždei. Vienoje pusėje šie žaisliukai turi lipnų lipduką, kurį galima bus lipinti prie kilimėlio pagrindo. Tai puikus būdas lavinti vaikučio smulkiąją motoriką, gerinti kordinaciją ir dėmesio sutelkimą. Maži žaisliukai bus patogūs paimti į vaikučio rankytę. Pagaminti iš prabangaus aksominio, veliūrinio audinio. Ryškios žaisliukų spalvos ypač sutelks vaikučio dėmesį.

---

Rinkiniui priklauso 5 individuliai pasirinkti vandenynų tematikos lipnūs žaisliukai. Leiskite vaikams pažinti vandenynų pasaulį, išlaisvinti fantaziją ir pasinerti į smagių žaidimų laiką. Tai bus puikus ir edukacinis susipažinimas, su vandenyno gyventojais. 

---

Įsigijus visą rinkinį su kilimėliu, jis bus puikus ir išskirtinis interjero akcentas vaiko kambaryje, ryškios ir sodrios kilimėlio spalvos ypač traukia akį. Kilimėlis turi persiuvimus, tad tai dar labiau primena jūrų žvaigždę, leiskime vaikučiams išlaisvinti fantaziją ir pasijusti tarsi būtų vandenyno dugne. Puiki dovanos idėja kiekvienam vaikui gimtadienio. palankynų ar kriktynų proga.  Galima tiesti ir ant žemės, ir ant lovos, ar kur tik norisi.

---

Sudėtis:

Išorė:  100% medvilnė / Vidus: neaustinė putlioji medžiaga;

Spalva: individuali

Išmatavimai:  visų žaisliukų žaisliukų išmatavimai svyruoja 25cm/20cm;

---

Kilimėlis gyvena Keturių Kėdučių pakuotėje.

Gaminio priežiūra

*Gaminio spalva gali nežymiai skirtis dėl skirtingų ekrano nustatymų.

Papildoma informacija apie prekę
Gaminys Žaidimų kilimas
Raštas Vienspalvis
Audinys Medvilnė
Forma Žvaigždė
Spalva
Spalva Rausva
Rašyk
Skambink