Medvininis užtraukiamas krepšys

Populiari

Prekės kodas: KK_MAI_UZTR_01

Turimas kiekis: Pagaminti galime

€700 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Keturios Kėdutės

Medvininis užtraukiamas krepšys - smulkiems daiktams ar nešvariems rūbeliams

Medvininis užtraukiamas krepšys buvo sukurtas neštis į darželį, kai reikia susidėti jau nešiotus ar purvinus rūbelius. Ypač, kai norisi tvaresnio, daugkartinio naudojimo daikto. Šis maišelis yra lengvai užtraukiamas tiek vaikui, tiek suaugiam, pagamintas su dviem medvilninėm virvelėm. Tai paprastas ir labai patogus gaminys, kai norisi kažko tiesiog kokybiško, praktiško ir patogaus. Toks daugkartinis maišiukas ne tik mokys vaiką, kaip reikia tausoti aplinką, bet ir padės jam kurti ritualus ir rutiną - žymiai lengviau išmoki prisiminti, kaip ir kur dėti savo daiktus, jei tai visuomet tas pats maišelis. 

Ilgaamžis ir kokybiškas

Krepšiukas pagamintas iš medvilninio vafliuko audinio. Yra minkštas, lengvas, paslankus, kai reikia ką nors įdėti ir patogus nešti pačiam vaikiui. Maišelis yra labai lengvai ir patogiai užtraukiamas medvilnės raišteliais. Galite juos užrišti, arba tiesiog sutraukti ir palikti. Maišiukas gali būti naudojamas daugeliui dalykų- rūbeliams, žaislams, knygutėms ar net susidėti daržoves parduotuvėje. Tad tiek  panaudojimo paskirtis tikrai labai plati, tiek ilgaamžiškumas - maišelį galėsite skalbti ir naudoti vėl ir vėl. 

---

Informacija:

Audiniai: vafliuko medvilnė

Personalizacija: Šis krepšiukas gali būti gaminamas su išsiuvinėtu vaiko vardu;

Dydis: aukštis 29 cm, plotis 27cm

---

 

Krepšiukas pakuojamas į firminę "Keturių Kėdučių" pakuotę - maišelį su debesėliais. Papildomai galima rinktis pakavimą į dovanų dėžutę.

Gaminio priežiūra: Krepšiukus galite skalbti įprastu jums skalbimo rėžimu.

*Gaminio spalva gali nežymiai skirtis dėl skirtingų ekrano nustatymų.

Spalva
Spalva Kreminė
Susijusios prekės
Rašyk
Skambink