Personalizuotas vaikiškas krepšys

Naujiena

Prekės kodas: KK_KREP_01

Turimas kiekis: Pagaminti galime

€1800 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Keturios Kėdutės

Personalizuotas vaikiškas krepšys - Jūsų mažylio daiktams

Personalizuotas vaikiškas krepšys buvo sukurtas neštis į darželį, kad auklėtojos ir kiti vaikai žinotų, kam priklauso krepšiukas. Į jį patogu dėti švarius ir dar nepanaudotus drabužėlius, šukas, kitus reikalingus daiktus. Tai daugkartinis, skalbiamas daiktas, tad vaikas turės savo pastovų krepšiuką, kurį mokysis pasiimti kas rytą. Jums nebereikės vis ieškoti naujų plastikinių maišiukų, nes tai ilgaamžis ir patogus daiktas. Rankenos specialiai pagamintos trumpesnės, kad būtų patokios mažytei vaiko rankai. Stilingas ir patogius krepšiuskas bus puikus palydovas darželinukui ar pradinukui.

Asmeninis personalizuotas vaikiškas krepšys

Nors vaikai yra nuolat mokomi dalintis, bet kievienam tam tikrame amžiuje tampa be galo svarbu turėti savo erdvę, privatumą. Taip pat tampa labai svarbūs ir jo asmeniniai daiktai. Vaikas mokosi tausoti, saugoti ir prižiūrėti savo daiktus, suprasti vertę ir rūpintis jį supančia aplinka. Tad personalizuoti gaminiai yra ne tik maloni asmeniška dovana, bet ir būdas parodyti vaikui, kad tai yra jo asmeninis daiktas, nes pažymėtas jo vardu. Ir galiausiai, pradėjus lankyti mokyklą ar darželį ne visada būna lengva tarp daugybės naujų žaislų, daiktų ir rūbelių atsirinkti savo asmeninius daiktus. Tad ši vardinis krepšiukas ar šios kolekcijos gertuvė visada bus lengvai randami ir išskirtiniai

Ilgaamžis ir kokybiškas

Krepšiukas pagamintas iš medvilninio vafliuko audinio. Yra minkštas, lengvas, paslankus, kai reikia ką nors įdėti ir patogus nešti pačiam vaikiui. Tačiau šio maišiuko rankenos yra tvirtos ir patikimai prisiūtos, tad maišelis yra daugkartinis ir ilgaamžis daiktas. 

---

Informacija:

Audiniai: vafliuko medvilnė

Personalizacija: Šis krepšiukas gaminamas su išsiuvinėtu vaiko vardu;

Dydis: aukštis 29 cm, plotis 27cm

---

 

Krepšiukas pakuojamas į firminę "Keturių Kėdučių" pakuotę - maišelį su debesėliais. Papildomai galima rinktis pakavimą į dovanų dėžutę.

Gaminio priežiūra: Krepšiukus galite skalbti įprastu jums skalbimo rėžimu.

*Gaminio spalva gali nežymiai skirtis dėl skirtingų ekrano nustatymų.

Spalva
Spalva Kreminė
Susijusios prekės
Rašyk
Skambink