Garstyčių spalvos lininė vaikiška patalynė "Paslaptys"

Prekės kodas: KK_LN_PTLN0044

Turimas kiekis: Pagaminti galime

€6100 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Garstyčių spalvos lininė vaikiška patalynė – kai ieškote išskirtinumo

Garstyčių spalvos lininė vaikiška patalynė bus tikrai žavingas akcentas. Dauguma šiuolaikinių interjerų yra kuriami taip, kad stacionarūs dalykai, tokie kaip baldai, sienos, būtų kuo neutralesni. O pagrindinis stilius kuriamas per detales. Kuriant kūdikio kampelį garstyčių spalva gali būti tas nuostabus, išskirtinis interjero akcentas. Detalė, kuri sukurs lovelei ypatingo žavesio. Patalynė kūdikio lovytėje yra keičiama dažnai, tad ši spalva yra patraukli savo universalumu. Ji būdama pakankamai ryški, vistiek yra lengvai derinama prie kitų Jūsų pasirinktų lovytės akcentų. Į pagalbą galima pasitelkti ir kitų spalvų gaminius iš Paslapčių kolekcijos, nes kitos čia naudojamos spalvos nuostabiai dera tarpusavyje ir papildo viena kitą. Taip Jūsų vaiko kambarys visuomet bus stilingas, malonus akiai ir jaukus. 

Garstyčių spalvos lininė vaikiška patalynė – kokybė ir patvarumas

Garstyčių spalvos lininė vaikiška patalynė tai kokybės ženklas Jūsų namuose. Linas nuo seno žinomas kaip vienas kokybiškiausių audinių. Jo savybės tinkamos ne tik drabužiams bet ir patalynės užvalkalams. Mes kruopščiai atrinkome tokius audinius, kurie būtų ne tik patvariausi ir ilgaamžiškiausi, bet minkšti ir malonūs kūdikio odelei. Šis garstyčių spalvos linas yra švelnus, nes yra minkštintas dar prieš siuvant pataliukus. Dėl šios priežasties jis yra labai malonus liestis prie odos, nedirgina. Gamindami patalynės užvalkalus skiriame daug dėmesio siūlių kokybei, naudojame dvigubą siūlę, tad gaminys tampa ilgaamžiškas ir patvarus. Spalva ilgai neblunka, pats audinys yra gerokai atsparesnis dėvėjimuisi nei kiti, tad šie patalynės užvalkalai galės bus naudojami dar ilgai.

Informacija:

Sudėtis: 100% linas;

Spalva: Garstyčių;

Į pataliukų komplektą įeina:

*Pagalvės užvalkalas;

*Antklodės užvalkalas;

Paklodė prie pataliukų nepriklauso, ją galima užsakyti papildomai. Prie šių pataliukų derinama balta lininė paklodė. Tai pat galime pasiūlyti paklodę iš to paties audinio, kurią rasite čia.

---

Svarbu! Jeigu Jūsų patalynė yra kitų matmenų – galime pagaminti pataliukus pagal Jūsų individualius išmatavimusJums tereikia susisiekite su mumis šiuo el paštu:

gabriele@4kedutes.lt

 

Pataliukai gyvena Keturių Kėdučių firminiame maišelyje.

Susijusios prekės
Rašyk
Skambink