Natūralios spalvos lininė vaikiška patalynė "Paslaptys"

Prekės kodas: KK_LN_PTLN0042

Turimas kiekis: Pagaminti galime

€6100 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Natūralios spalvos lininė vaikiška patalynė - jaukiems ir saldiems sapnams

Natūralios spalvos lininė vaikiška patalynė yra "Paslapčių" kolekcijos pats švelniausias gaminys. Ši patalynės kolekcija - tai miškų ir paslaptingų girių spalvos nuptūpusios Jūsų kūdikio pataluose. Raminančios, guodžiančios, jaukios. Norėjome kūdikio kraitelį padaryti idomesnį, labiau charakteringą, tačiau ramų, pastelinį ir stilingą. Tam, kad kūdikio lovelė būtų ir išskirtinė, bet taip pat derėtų ir prie Jūsų miegamojo interjero. Pati lininio audinio tekstūra yra minkšta, šiek tiek linkusi glamžytis, tačiau tai, priešingai nei su kitais audiniais, yra tiesiog nuostabus privalumas. Lovelė visada atrodo organiška, jauki, natūrali, ir tvarkinga. Nes linas tiesiog toks yra. Jame dera prabanga ir paprastumas. Šie pataliukai puikiai dera ir su kitų spalvų kolekcijos gaminiais, tad galite imprivizuoti ir žaisti, kurdami mažylio guolį.

Natūralios spalvos lininė vaikiška patalynė - kokybė ir ilgaamžiškumas

Savo gaminiuose naudojame tik auškčiausios kokybės žaliavas, kurios atitinka saugumo ir patvarumo standartus. Lininiai pataliukai pagaminti iš jau minkštinto lino, todėl po skalbimo beveik nesitraukia, ilgai išlieka originalios spalvos. Paprastai patalynės užvalakalai naudojami labai ilgai, ir ne tik vienam mažyliui. Mes, kurdami gaminius, stengiamės tausoti aplinką, siekiame, kad tie patys gaminiai tarnautų ne tik pirmam, bet antram ar net trečiam mažyliui. Šis lininis audinys yra lengvai prižiūrimas ir skalbiamas. Siūlės yra dvigubos, todėl gaminys tvirtas, audinys neyra. Linas savo savybėmis populiarusjau nuo seno. Lininiuose pataliukuose mažyliui gaivu, kūnas kvėpuoja. Sakoma, kad vasarą linas vėsina, o žiemą šildo. Tad tai tikrai prasmingas pasirinkimas Jūsų kūdikiui.

Informacija:

Sudėtis: 100% linas;

Spalva: Natūralaus lino;

Į pataliukų komplektą įeina:

*Pagalvės užvalkalas;

*Antklodės užvalkalas;

Paklodė prie pataliukų nepriklauso, ją galima užsakyti papildomai. Prie šių pataliukų derinama balta lininė paklodė. Tai pat galime pasiūlyti paklodę iš kitokio audinio, kurią rasite čia.

---

Svarbu! Jeigu Jūsų patalynė yra kito dydžio – galime pagaminti pataliukus pagal Jūsų individualius išmatavimusJums tereikia susisiekite su mumis šiuo el paštu:

gabriele@4kedutes.lt

 

Pataliukai gyvena Keturių Kėdučių firminiame maišelyje.

 

Susijusios prekės
Rašyk
Skambink