Smėlinė "Vandenynų" lovytės bortelio apsaugėlė

Prekės kodas: KK_MD_BRTL0013

Turimas kiekis: Pagaminti galime

€1900 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Bortelio apsaugėlės skirtos pridengti lovytės kraštus iš viršaus, apgaubiant medinį lovytės kraštą. Juk kiekvienam teveliui, kūdikėlio saugumas turi būti pirmoje vietoje. Vaikutis paaugęs nori stovėti įsikibęs už lovytės kraštų, tad būtina jį apsaugoti, nuo susitrenkimų ar susižeidimų.

---

Naujos, ryškios, sodrios spalvos, kūdikėlio kambaryje sukurs išskirtinį akį traukiantį, gaivų dizainą. Prie šių bortelio apsaugėlių galite priderinti ir lovytės apsaugą, kurią rasite čia, arba lovytės sijona, kurį apžiūrėti galite čia. Bortelio apsaugėlės dedamos ant abiejų lovytės kraštų, arba tik ant to, kuris atsuktas į kambarį ir yra labiausiai naudojamas. Galime pagaminti apsaugėles ir trumposioms lovytės kraštinėms.

---

Sudėtis:

Išorė: 100% medvilnė / Vidus: neaustinė putlioji medžiaga;

Spalva: Smėlinė;

Išmatavimai:

Ilgis: 120cm arba 140cm (skirtas ilgajai borto kraštinei uždengti.);

Plotis: apie 14cm;

Bortelis tvirtinasi vienspalviais medvilniniais raišteliais , 120cm ilgio tvirtinasi 6poromis raištelių, 140cm ilgio tvirtinasi 7 poromis raištelių.

---

Jeigu neradote patinkančio audinio, dizaino ar išmatavimų – susisiekite su mumis, galime pagaminti bortelio apsaugėlę, pagal Jūsų individualius išmatavimus. Jums tereikia parašyti mums šiuo el paštu:

gabriele@4kedutes.lt

 

Bortelio apsaugėlė gyvena Keturių Kėdučių pakuotėje.

Gaminio priežiūra

*Gaminio spalva gali nežymiai skirtis dėl skirtingų ekrano nustatymų.

 

Papildoma informacija apie prekę
Gaminys Bortelio apsauga
Raštas Vienspalvis
Audinys Medvilnė
Spalva
Spalva Rusva
Susijusios prekės
Rašyk
Skambink