Personalizuotas vaikiškos gertuvės dėklas

Naujiena

Prekės kodas: KK_GER_01

Turimas kiekis: Pagaminti galime

€1790 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Keturios Kėdutės

Personalizuotas vaikiškos gertuvės dėklas vaikų patogumui

Personalizuotas vaikiškos gertuvės dėklas yra ne tik stilingas, bet ir patogus kasdieninėje vaiko rutinoje. Juk nuo mažens mokome vaikus gerti vandenį. O darželiuose bei mokyklose vaikams yra įprasta turėsi savo gertuvę ar buteliuką, nuotal ją nešiotis, visiems kartu ugdytis įprotį gerti vandenį ir šitaip rūpintis savo organizmu. Tad gertuvės dėklas tampa aktualiu atributu visą vaiko dieną - keliaujant su bendraklasiais į lauką, išvykose ar tiesiog pakeliui į darželį ar mokyklą. Tuomet vaikiui nebereikia nešiotis visos kuprinės, o svarbiausias dalykas - vanduo - kartu keliaus patogiai ir paprastai. 

Maža detalė - daug džiugelio ! Personalizuotos vaikiškos gertuvės dėklas su vaiko vardu

Nors vaikai yra nuolat mokomi dalintis, bet kievienam tam tikrame amžiuje tampa be galo svarbu turėti savo erdvę, privatumą. Taip pat tampa labai svarbūs ir jo asmeniniai daiktai. Vaikas mokosi tausoti, saugoti ir prižiūrėti savo daiktus, suprasti vertę ir rūpintis jį supančia aplinka. Tad personalizuoti gaminiai yra ne tik maloni asmeniška dovana, bet ir būdas parodyti vaikui, kad tai yra jo asmeninis daiktas, nes pažymėtas jo vardu. Ir galiausiai, pradėjus lankyti mokyklą ar darželį ne visada būna lengva tarp daugybės naujų žaislų, daiktų ir rūbelių atsirinkti savo asmeninius daiktus. Tad ši vardinė gertuvė visada bus lengvai randama ir išskirtinė.

Ilgaamžis ir kokybiškas

Šis gertuvės dėkliukas pagamintas iš dviejų audinių - tvirto ir stipraus brezento išorėje ir minkšto, malonaus medvilninio audinio viduje. Naudota metalinė furnitūra, tvirtas, bet minkštas dirželis - tam, kad dėklas būtų ir patogus naudoti. Stilius pasirinktas visai minimalistinis, tad dėklas galės būti naudojama sir vėliau, kai mažylis paaugs ir vaikiškų dalykų norėsis vis mažiau.

---

Informacija:

Audiniai: brezentas, vafliuko medvilnė

Detalės: metalas

Personalizacija: Galite rinktis gertuvę su vardu arba be jo;

Spalva: Kreminė arba pilka

Dydis: aukštis 19 cm, skersmuo 8cm

---

 

Gertuvė pakuojama į firminę "Keturių Kėdučių" pakuotę - maišelį su debesėliais. Papildomai galima rinktis pakavimą į dovanų dėžutę.

Gaminio priežiūra: Gertuves galite skalbti įprastu jums skalbimo rėžimu.

*Gaminio spalva gali nežymiai skirtis dėl skirtingų ekrano nustatymų.

Spalva
Spalva Kreminė
Susijusios prekės
Rašyk
Skambink