Miegui

Vaikiška patalynė - jaukiam ir saugiam mažylio miegui

Vaikiška patalynė yra vienas iš svarbiausių pirkinių besilaukiant kūdikio - juk gimęs vaikelis daugiausiai laiko praleidžia miegodamas. Ypač, jei laukiatės pirmojo vaikučio, norite, kad visa jo aplinka būtų graži, miela ir, svarbiausia - saugi. Tikriausiai jau ne vieną kartą girdėjote, kaip svarbu, jog audiniai, kurie liesis prie jautrios mažylio odos, būtų kuo natūralesni. Tam, kad nesukeltų jokio dirginimo ar nemalonių reakcijų.  Štai kodėl visi mūsų naudojami audiniai - natūralaus pluošto. Todėl vaikutis juose miega ne tik labai patogiai, bet ir labai saugiai. Kūdikio patalynė susideda iš daugybės dalių - čia galite rasti jas visas. Dar besilaukiantiems tėveliams rekomenduojame įsigyti visą kūdikio patalynės komplektą kartu. Tačiau jei kažkurią kraitelio dalį jau turite, tuomet galite įsigyti bet kurį komponentą atskirai. Gaminame ne tik būtiniausius dalykus lovytei tokius kaip patalynės užvalkalai ir lovyčių apsaugos. Bet ir padedančias mamai lovytės kišenes, lovatieses ar vaikutį džiuginančias dekoratyvines pagalvėles.

Vaikiška patalynė, kuri padovanos ramesnį miegą visai šeimai

Jeigu Jūsų aplinkoje gimė mažylis ir ieškote dovanos, kuri būtų ne tik graži, bet ir naudinga, atėjote į tinkamą vietą. Mūsų asortimente rasite ne tik patalus ir užvalkalus, bet ir originalius, išskirtinius priedus, kurių dėka mažylio miegas taps ramus ir kokybiškas. Patikėkite, nudžiuginsite bet kuriuos tėvelius, jei prisidėsite prie jų šeimos miego kokybės.
Vaikiška patalynėPateiksime Jums keletą puikių variantų, jei pasidarė sunku išsirinkti.
Kūdikio miegmaišis - bus tikras išsigelbėjimas vaikučiams, kurie miego metu mėgsta spardytis ir nusimesti užklotą. Kai tik pasidaro šalta, mažylis prabunda, tuo pačiu pasižadindamas ir tėvelius. Verksmu kviesdamas ateiti užkloti ir sušildyti. Miegmaišis pasirūpins, kad vaikutis nesušaltų, net ir tada, kai kojos sukasi kaip malūnėliai.
Lovytės apsaugėlės - ne tik stilingas lovos papuošimas, bet ir jos apsaugojimas, nuo išdykėlių kandžiojimo, kai kalasi nenuoramos dantukai. Mat vaikučiai labai dažnai niežtinčių dantenų pasikasymui, pasirenka lovos bortelio kraštą. Taip ir lovytę apgadindami, ir rizikuodami užsigauti.
Tai - tik keletas pavyzdžių, kurie gali tapti gera ir išmintinga dovana.

Rašyk
Skambink