Kakavinės lininės apsaugėlės lovytei "Paslaptys"

Prekės kodas: KK_LN_APS0019

Turimas kiekis: Pagaminti galime

€4900 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Kakavinės lininės apsaugėlės lovytei ypač naudingos nuo 6 mėnesių amžiaus

Kakvinės lininės apsaugėlės lovytei yra praktiškas pasirinkimas. Vos gimę mažyliai paprastai juda nedaug. Ir užtrunka nemažai laiko kol išmoksta ridentis, o paskui ir apsiversti. Iki tol  Jūsų kūdikis yra saugus tuščioje lovelėje. Tačiau dažna mama sako, kad nė nespėjo pastebėti, kaip greitai kūdikis tapo aktyvus lovelėje. Jie ima vartytis, sukiotis, užmiega viename lovytės gale, o atsibunda kitame. Tuomet rankytės ir kojytės ar jų maži pirščiukai labai dažnai įstringa grotelių tarpuose. O galvos netrunka kaukštelti į kietus medinių lovyčių šonus. Todėl ramus mažylių miegas labai dažnai būna sutrikdytas. Tad apsaugėlė šiuo periodu yra ypač reikaingas pagalbininkas. Mūsų minkšta kakavinė lininė apsaugėlė ne tik sušvelnins dar nekoordinuotus bumptelėjimus, bet ir apsaugos nuo grotelėse įstrigusių rankų ir kojų. Minkšta ir švelni apsaugėlė taip pat yra ir tvirta, todėl tinkamai pririšta, puikiai laikosi ir nesmunka.

Kakavinės lininės apsaugėlės lovytei - rankų darbo ir iš koybiškų audinių

Kurdami naują gaminį, visuomet kruopščiai atrenkame naudojamas žaliavas. Norime, kad gaminiai Jums tarnautų ilgai, ne tik atliktų funkciją, bet ir atrodytų estetiškai bei patraukliai. "Paslapčių" kolkecijoje mes rinkomės aukštos kokybės lininius audinius. Audinys yra parinktas atitinkamo tankumo bei minkštintas - tam, kad kūdikio odelei būtų malonu liestis. O Jums būtų lengva šias apsaugėles prižiūrėti - po pirmųjų skalbimų apsaugėlė traukiasi labai nežymiai. Apsaugėles galima skalbti skalbimo mašinoje, todėl paprastai palaikysite švarą mažylio lovelėje. Visos apsaugėlės yra gaminamos mūsų dirbtuvėse, esame kruopščiai parinkę gamybis technilogiją, atidžiai sužiūrime kiekvieną siūlę. Ypač svarbu, kad apsaugėlės raišteliai laikytųsi tvirtai ir galėtumėte apsaugėlę tinkamai pririšti. Mes tuo pasirūpinome, tada galėsite būti ramūs dėl saugumo, paprastumo ir patikimumo.

Informacija: 

Sudėtis: 100% linas/užpildas ir sinpeono pluošto;

Spalva: kakavinė;

Daugiau informacijos:

*Apsaugėlės aukštis: 30cm;

*Apsaugėlė Tvirtinama 40cm ilgio raišteliais;

*Peltakis verikaliomis siūlėmis;

*Jeigu jūsų kūdikio lovytės galai yra uždari (lovytė galuose neturi strypelių) labai svarbu tai paminėti užsakymo komentare.

---

Jeigu neradote tinkamų lovytės matmenų pasirinkimuose – susisiekite su mumis, galime pagaminti apsaugėlę pagal Jūsų individualius išmatavimusJums tereikia parašyti mums šiuo el paštu:

gabriele@4kedutes.lt

 

Apsaugėlė kompaktiškai susukta gyvena Keturių Kėdučių pakuotėje.

---

Gaminio priežiūra

*Gaminio spalva gali nežymiai skirtis dėl skirtingų ekrano nustatymų.

Papildoma informacija apie prekę
Gaminys Apsaugėlė
Raštas Vienspalvis
Audinys Linas
Spalva
Spalva Balta
Apsaugėlė
Apsaugėlės tipas Ištisinė
Susijusios prekės
Rašyk
Skambink