Melsvos lininės lovytės apsaugos "Lininis Ūkas"

Prekės kodas: KK_LN_APS0013

Turimas kiekis: Pagaminti galime

Melsvos lininės apsaugos lovytei gaminamos iš aukštos kokybės, minkštinto lino, pritaikyto kūdikių prekių gamybai. Minimalistinė, tačiau išskirtinė, pieno baltumo lovytės apsauga, dekoruota žaismingais rausvais su baltais taškučiais kaspinėliais, kurių ilgis apie 40cm, tad lengvai prisitvirtins ir prie platesnių lovytės strypelių. Surišti kaspinėliai, lovytei suteiks žavingo puošnumo ir jaukumo. Prie šios apsaugėlės, galite kartu įsigyti ir patalynės komplektą.

€4900 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Melsvos lininės apsaugos lovytei  - gaminamos iš aukštos kokybės, minkštinto lino, pritaikyto kūdikių prekių gamybai. Minimalistinė, tačiau išskirtinė, pieno baltumo lovytės apsauga dekoruota žaismingais melsvais su baltais taškučiais kaspinėliais, kurių ilgis apie 40cm, tad lengvai prisitvirtins ir prie platesnių lovytės strypelių. Surišti kaspinėliai, lovytei suteiks žavingo puošnumo ir jaukumo.  Norintiems sukurti dar labiau išskirtinę apsaugėlę, papildomai gali užsakyti personalizuotą siuvinėjimą, visus siuvinėjimo dizainus rasti galite > čia. 

---

Turbūt dauguma žinome, kad kūdikėliai augdami tampa vis judresni ir aktyvesni miego metu, tad labai svarbu užtikrinti, savo vaikučio saugumą. Apsaugėlė apsaugo, vaikučio rankytes ir kojytes nuo patekimo tarp lovytės strypelių, padės išvengti susitrenkimų ar susižeidimų. Minkšta ir tvirta kūdikio lovytės apsaugėlė puikiai apsaugos nuo skersvėjų ir dar bus daili, stilinga kūdikio kambario puošmena.

--- 

Sudėtis: 100% linas/sintepono užpildas

Spalva: Balta/melsva su baltais taškučiais;

Daugiau informacijos:

*Apsaugėlės aukštis: 30cm;

*Tvirtinasi 40cm ilgio kaspinėliais;

*Persiūta vertikaliomis dekoratyvinėmis siūlėmis;

*Jeigu jūsų kūdikio lovytės galai yra uždari (lovytė galuose neturi strypelių) labai svarbu tai paminėti užsakymo komentare.

---

Svarbu! Jeigu neradote tinkamų lovytės matmenų pasirinkimuose – susisiekite su mumis, galime pagaminti apsaugėlę pagal Jūsų individualius išmatavimusJums tereikia parašyti mums šiuo el paštu:

gabriele@4kedutes.lt

 

Apsaugėlė kompaktiškai susukta gyvena Keturių Kėdučių pakuotėje.

---

Gaminio priežiūra:

Visus mūsų gaminius rekomenduojame skalbti rankomis, tuomet gaminiai ilgiau išlaikys savo spalvą ir formą. Jeigu skalbsite su skalbimo mašina, naudokite mažai apsukų turintį rėžimą.

Vandens plovimas 40 laipsnių Vandens plovimas 40° laipsnių temperatūroje;

Lyginti pasirinkus žemą temperatūrą (iki 100 °C) Lyginti naudojant tik karštus lygintuvo garus;
Balinti negalima Balinti negalima;
Negalima džiovinti džiovyklėje Negalima džiovinti džiovyklėje;
Išskalbtas gaminys, praranda savo formą, todėl džiūstant reikia jį papurtyti, patampyti, bei suformuoti, kad gaminys sugrįžtų į pradinį savo vaizdą.

 

*Gaminio spalva gali nežymiai skirtis dėl skirtingų ekrano nustatymų.

Papildoma informacija apie prekę
Gaminys Apsaugėlė
Raštas Vienspalvis
Audinys Linas
Spalva
Spalva Melsva
Apsaugėlė
Apsaugėlės tipas Ištisinė
Susijusios prekės
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Melsvos lininės apsaugos lovytei gaminamos iš aukštos kokybės, minkštinto lino,..
Nuo €4900
Rašyk
Skambink