Natūralios lininės apsaugėlės lovytei "Paslaptys"

Prekės kodas: KK_LN_APS0018

Turimas kiekis: Pagaminti galime

€4900 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Natūralios lininės apsaugėlės lovytei - pagalba, kai mažylis juda lovytėje

Natūralios lininės apsaugėlės lovytei - univeraslios ir patogios. Daugeliu atveju apsaugėlių prireikia staiga. Vieną dieną mažylis dar guli lovelėje ramus, o kitą jau kyla pavojus atsitrenkti į lovytės šonus. Labai dažna situacija, kai kūdikiai pradeda kišti rankytes ir kojytes tarp lovytės grotelių, naktį prabunda ir pradeda verkti. Tad apsaugėlė yra pagrindinė pagalba ir apsauga, nuo nemalonių, kad ir mažyčių, traumų. Apsaugėlė apgaubia kietus kūdikio lovytės kraštus ir groteles, ir tokiu būdu suminkština smūgį. Taip pat apsaugele uždengia groteles ir neleidžia kūdikiui į kišti į tarpus kojyčių ar rankyčių. Šios lininės apsaugėlės yra pagamintos būtent taip, kad atitiktų lovelės formą, o raišteliai sudėti taip, kad apsaugėlė įsitemptų kuo geriau. Tokiu būdu apsaugėlė yra saugi, patogi naudoti ir puikiai atlieka funkciją. Mūsų gaminamos lininės apsaugos yra gana storos ir minkštos, kad kuo geriau apsaugotų nuo skausmo atsitrenkimo metu. Jas lengva pririšti, naudoti, skalbti.

Natūralios lininės apsaugėlės lovytei - kokybiška ir stilinga

"Paslapčių" kolekcija yra turtinga pastelinėmis žemės spalvomis. Ypač ši natūrali lininė spalva yra be galo švelni, universali, tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Ją labai lengva derinti prie kitų interjero detalių. Tiek apsaugėlė, tiek pataliukai yra pagaminti rankomis, mūsų dirbtuvėse, tad esame garantuoti už žaliavų bei darbo kokybę. Kruopščiai parenkame audinius ir gamybos technologiją. Gamindami apsaugėles labiausiai kreipiame dėmesį į apsaugėlės atitikimą lovytėje - jei apsaugėlė laisva, ji neatliks funkcijos, smuks, kris. Per tiek metų darbo jau esame atrinkę optimalų lovos apsaugos storį, auktį, raištelių ilgį. Tad apsaugėlė kūdikio lovytei pridės ne tik funkcionalumą, bet ir estetiką. Lovelė atrodo jaukesnė ir gražesnė. Juk visuomet norisi, kad kūdikio kambarys atrodytų ypatingai.

Informacija: 

Sudėtis: 100% linas/sintepono užpildas;

Spalva: Natūralaus lino;

Daugiau informacijos:

*Apsaugėlės aukštis: 30cm;

*Tvirtinasi 40cm ilgio raišteliais;

*Persiūta vertikaliomis dekoratyvinėmis siūlėmis;

*Jeigu jūsų kūdikio lovytės galai yra uždari (lovytė galuose neturi strypelių) labai svarbu tai paminėti užsakymo komentare.

*Jeigu neradote tinkamų lovytės matmenų pasirinkimuose – susisiekite su mumis, galime pagaminti apsaugėlę pagal Jūsų individualius išmatavimusJums tereikia parašyti mums šiuo el paštu:

gabriele@4kedutes.lt

Apsaugėlė kompaktiškai susukta gyvena Keturių Kėdučių pakuotėje.

---

Gaminio priežiūra

 

*Gaminio spalva gali nežymiai skirtis dėl skirtingų ekrano nustatymų.

Papildoma informacija apie prekę
Gaminys Apsaugėlė
Raštas Vienspalvis
Audinys Linas
Spalva
Spalva Natūrali
Apsaugėlė
Apsaugėlės tipas Ištisinė
Susijusios prekės
Rašyk
Skambink