Lininė daiktų kišenė lovytei

Prekės kodas: KK_LN_KI_001

Turimas kiekis: Pagaminti galime

€2500 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lininė daiktų kišenė lovytei padės palaikyti tvarką

Lininė daiktų kišenė lovytei tai puikus sptendimas, kai nenorite apsistatyti baldais, tačiau turėti reikiamus daiktus šalia tiesiog būtina. Juk aplink kūdikio lovelę nuolat pilna įvairiausių daiktų, merliukų, vystyklų, pledukų bei žaisliukų. Ir toje kasdienybėje ne visada pavyksta palaikyti tvarką. O nuolat ieškoti pasimetusių daiktų užima laiko ir vargina. Tad daktų kišenė yra gana praktiškas sprendimas, kuris ne tik padės paprasčiau organizuoti buitį, bet sutaupys vietos ir laiko. Kišenė turi du didelius skyrius, į kuriuos tilps nedidelis pledukas, ar keli vystyklai, mažylio čiulptukas, mėgstamiausias žaislas, šluostė ar net paskubomis įmestas buteliukas. Tokią kišenę yra lengva prižiūrėti ir skalbti. Lovytės kišenė yra pririšama prie bortelio trimis kaspinėliais, laikosi tvirtai, tačiau nuimti yra labai paprasta. Susitepus galima tiesiog skalbti skalbimo mašinoje pačiomis paprasčiausiomis programomis prie kurių esate įpratę. Jei yra poreikis galite naudoti net dvi ar tris kišenėles, tuomet reikės mažiau baldų ir lentynėlių mažylio kambaryje.

Lininė daiktų kišenė lovytei taip pat ir stiliaus detalė

Kiekviena mama trokšta, kad jos mažylio artimiausia aplinka ir jo pasaulis būtų kuo gražesnis, jaukesnis. Ne veltui nėštumo metu mamos panyra į taip vadinamą "lizdo sukimo" periodą. Kai norisi kurti kuo malonesnę aplinką būsimam mažyliui ir sau, kad atkeliavus kūdikiui nebereikėtų sukti galvos dėl detalių. Tad paprastai tėveliai jau būna paruošę lovelę, jos patalynę ir tą miegamojo kampelį, kuris dedikuotas kūdikiui. Kišenė dažnai pasirenkama dėl lovelės bendro vaizdo, ji suteikia lovelei ir visam patalynės komplektui užbaigtumo vaizdą. Nors lovytės kišenė yra vienas iš tų elementų, kuris nėra pats pirmas apie kurį pagalvoja pirmakarčiai tėvai. Tačiau pradėjus naudoti pamatome, kad tai ne tik gražus daiktas, bet ir kokia ji naudinga, patogi ir reikalinga. 

---

Kišenę galite tvirtinti tiek šoninėje, tiek galinėje lovytės dalyje. Tvirtinama 3 raišteliais, kurie rišasi prie iššorinio lovytės krašto. Lengvai skalbiama ir prižiūrima. Taip pat tai gali būti ir stilinga lovytės puošmena.

Informacija:

Sudėtis: 100% lino audinys;

Spalva: Natūrali lino spalva;

Dydis:

- Plotis 43cm, aukštis 34cm ir 3 tvirtinimo raišteliai;

Du skyreliai kurių išmatavimai; plotis 20cm, aukštis 26cm;

---

Kišenė gyvena Keturių Kėdučių firminiame maišelyje.

Gaminio priežiūra

*Gaminio spalva gali nežymiai skirtis dėl skirtingų ekrano nustatymų.

 

Papildoma informacija apie prekę
Raštas Vienspalvis
Audinys Linas
Spalva
Spalva Natūrali
Susijusios prekės
Rašyk
Skambink