Lininis rausvas lovytės sijonas "Žvaigždynai"

Prekės kodas: KK_LN_SJN0009

Turimas kiekis: Pagaminti galime

€4500 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lovytės sijonas gali tapti puikiu pagalbininku daiktų slėpimui po lovyte. Auginant mažylius atsirada kur kas daugiau daiktų, kurie daugiau ar mažiau būna nenaudojami, bet taip norisi, kad visada būtų pasiekiami “po ranka”, tad jie gali puikiai įsitaisyti po lovyte.

---

Sijonas taip pat bus daili lovytės puošmena, kuri vaiko kambariui suteiks neįtikėtino jaukumo ir stilingumo. Lovytės sijonėlis dedamas po čiužinuku, dizainas lengvai rauktas mažomis klostėmis, taip sudarydamas plazdenimo įspūdį.

---

Jeigu Jūsų vaikelio lovytė stovi prie sienos, tuomet rinkitės sijoną kuris dengia tris lovytės kraštines: dvi trumpąsias ir vieną ilgąją. Jeigu lovytė stovi erdvėje kurioje matosi visos jos kraštinės, rinktės sijoną kuris dengia visas lovytės kraštines: dvi ilgąsias ir dvi trumpąsias.

---

Sudėtis: 100% Linas;

Išmatavimai:

*Aukštis: 40 cm.

* čiužinuko matmenys 60x120cm arba 70x140cm;

Spalva: Rausva;

Svarbu! Jeigu neradote tinkamų lovytės matmenų pasirinkimuose ar patinkančio audinio dizaino ar atspalvio – susisiekite su mumis, galime pagaminti lovytės sijoną pagal Jūsų individualius norus iš turimų mūsų audinių. Jums tereikia parašyti mums šiuo el paštu:

gabriele@4kedutes.lt

Sijonas supakuotas firminėje "Keturių Kėdučių" pakuotėje.

Gaminio priežiūra

*Gaminio spalva gali nežymiai skirtis dėl skirtingų ekrano nustatymų.

Papildoma informacija apie prekę
Gaminys Lovytės sijonai
Raštas Vienspalvis
Audinys Linas
Spalva
Spalva Rausva
Susijusios prekės
Rašyk
Skambink