Baltas DOVANŲ KUPONAS

Prekės kodas: DO0004-175

Turimas kiekis: Pagaminti galime

Dovanų kuponas

€2000 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Baltas dovanų kuponas! Puikus pasirinkimas ir sprendimas mylintiems Keturių Kėdučių gaminius, bet nežinančiam ką padovanoti mylimiems mažyliams, ar bijančiam nepataikyti su dovana.

---

Mūsų rankų darbo dovanų kuponas, ne tik stilingas, bet ir labai šventiškas. Subtili, daili, maža dėžutė sužavės kiekvieną tėvelį.

---

Dovanų kuponą paruošiame kuo greičiau ir išsiunčiame Jums patogiu būdu, taip pat galite atsiimti patys mūsų dirbtuvėse Kaune.

Jeigu dovanų kuponą gauti yra skubu, tuomet galite pasinaudoti elektroniniu dovanų kuponu. Jį užsisakyti galite čia.

P.S. Renkantis sumą, skliausteliuose matyste, kiek Jūsų pasirinkta suma yra didesnė už minimalią 20 Eur sumą. Pvz. pasirikus 50 Eur sumą matysite taip: 50(+30 Eur), t.y. 20 Eur (minimali suma) + 30Eur =50 Eur . Kitaip tariant į sumą skliausteliuose nekreipkite dėmesio, ji yra tik informacinio pobūdžio :)

SVARBU!
Dovanų kuponas į grynus pi­ni­gus ne­kei­čia­mas.
Įsi­gi­jus pre­kę ir ja nu­si­vy­lus, tu­rite tei­sę ją grą­žin­ti va­do­vau­jan­tis tai­syk­lė­se nu­sta­ty­tais rei­ka­la­vi­mais, ta­čiau ku­po­nas nebus iš­gry­nin­tas t. y. jei­gu bu­vo at­si­skai­ty­ta do­va­nų ku­po­nu – pir­kė­jui grą­ži­na­mas do­va­nų ku­po­nas.
Pra­lei­dus do­va­nų ku­po­no ga­lio­ji­mo ter­mi­ną ne dėl par­da­vė­jo kaltės, pasiliekame teisę nevykdyti var­to­to­jo rei­ka­la­vi­mo dėl pre­kių, pa­slau­gų įsi­gi­ji­mo do­va­nų ku­po­no pa­grin­du. Pa­si­bai­gus do­va­nų ku­po­no ga­lio­ji­mo ter­mi­nui, vi­sos var­to­to­jo ir par­da­vė­jo tei­sės ir pa­rei­gos bai­gia­si, to­dėl var­to­to­jo rei­ka­la­vi­mas ga­li bū­ti ten­ki­na­mas tik par­da­vė­jui ge­ra­no­riš­kai su­ti­kus.

Spalva
Spalva Balta
Susijusios prekės
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Rašyk
Skambink